Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

No to snad ani není možné - Policista u obchodu zabral místo invalidům!!!


LubošK

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Hhonza

Jak bys to chtěl zaznamenat když při jízdě nesním držet hovorové ani záznamové zařízení v ruce ani jiným způsobem? :myslim

Řešení se nazývá \"spolujezdec\". To tam u vás nemáte? :aut

Na to jsem vůbec nepomyslel, páč do svého auta nikoho netahám :D:D Ať si jezdí tramvají :D:D Ale pššš před mojí mladou :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: raspa

Je pravdou že rádi pokutujou každou kravinu a sami předpisy moc nedodržujou jak je vidět na příspěvkách. Co ale čekali (když se někteří chovaj hrozně) , že to lidi nechají jen tak být ? Navíc dnes jsou foťáky i v mobilu , takže není problém to zaznamenat. Jinak jak povídá Medion taky už jsem zahlíd 2 policejní autíčka který nesvítili

[upravil dne 15/9/2006 raspa]

Jak bys to chtěl zaznamenat když při jízdě se nesmí držet hovorové ani záznamové zařízení v ruce ani jiným způsobem? :myslim Jedině přijet autem vedle policistů, říct jim přes okýnko ať jedou pomaleji, že ty pojedeš napřed a tam někde auto zastavíš a pak si je vyfotíš :D:D A to že člověk zapomene rozsvítit je normální, ani policisté nejsou bezchybní a pokud je na to upozorníš bliknutím tak ti ještě poděkují. Případ který byl zmiňován, je spíše ojedinělý. A že by policisti za nesvícení přehnaně rozdávali bodíky jsem si taky nevšimnul (a že jsem u zdroje). Jiný je to při dopravních akcích....ale při běžným výkonu je zas takovéto přestupky moc nedrásají.

[upravil dne 15/9/06 Hhonza]

Jasně žebych to takhle neaplikoval :D

Já jsem spíš myslel na to parkování (zapomenout svítit může každý), policejní auto stojící na místě pro \"invalidy\" (či snad v zákazu) jsem už viděl , stály u pošty a nikde nikdo , cedula za oknem žádná - že by byl invalida , bohužel foťák jsem při ruce neměl.Alespoň na toto by si měli dávat pozor. Jinak když sedím v létě na balkóně a popíjím kafčo - barák mám u silnice tak vidím jak se svítí a nesvítí. Jasně beru nejsme 100% zapomenout rozsvítit může každý. Někteří se v tom ale vyžívají a prudí za každou chybičku :nevim .Upozorňovat některé policisty že nesvítí může být risk , aby tě pak nezastavili co to mělo jako znamenat a nenašli si nějakou chybičku na autě za kterou by tě oflastrovali. Neříkám že jsou všichni špatný ale já nemám s nimi dobrý zkušenosti. Místo aby člověku pomohli ..... Ale zas jsem se bavil s lidma kolem a někteří je chválili

jen malá úvaha :D neberte ji moc vážně

[upravil dne 15/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Jen tak mimochodem,a myslite si ze z toho ten policista co stal na invalidech neco mel?Nebo na vsech tech ostatnich fotkach?Nemel z toho vubec,bo polda o body jen tak neprijde

Nevím jestli tenhle konkrétní polda, ale s těma ostatníma fotkama na internetu je to jednoduchý-pokud u těch fotek nebude přesný čas focení, nikdy se nemůže přijít na to kdo se toho dopustil, jelikož se služebními vozy jezdí mnoho lidí, kteří musí vést knihu jízd a podle té jde zjistit kdo s ním v uvedenou dobu jel. Pokud to bude předáno oficiálně policejnímu funkcionáři musí to řešit.

Takže ty kecy že policista o body nikdy nepřijde jsou pěkný bláboly člověka, kterej je těžce zamindrákovanej kvůli tomu že někdy chudáček dostal pokutičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Honza, sam jsem policista a vim jak to chodi.Sice nevim jak to chodi v cele ČR ale min. na Moravě z toho neni nic, když tam není přímo ten polda vyfocenej a to ještě v dobrym rozlišení a pokud nejlépe s číslem služebáku.Pokutu jsem taky nikdy neplatil,protoze jezdim normalne a nebylo za co...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

to Honza, sam jsem policista a vim jak to chodi.Sice nevim jak to chodi v cele ČR ale min. na Moravě z toho neni nic, když tam není přímo ten polda vyfocenej a to ještě v dobrym rozlišení a pokud nejlépe s číslem služebáku.Pokutu jsem taky nikdy neplatil,protoze jezdim normalne a nebylo za co...:P

Pro všechny, nejen pro tebe, ty to asi znáš pokud sloužíš:

Nikdo neřeší fotky co jsou na netu, taky proč. Ale pokud to někdo oficiálně předá např. okresnímu řediteli, tak ten pak už musí toto řešit. Je na něm jak-když není známo kdy se to stalo je to pohoda-přestupek nemůže dokázat určité osobě. Pokud je to i s časem, zjistí kdo měl vypsanou jízdu a s tím se věc řeší. A jako nadřízený má několik možností řešení. Tou nejčastější asi bude nějaká kázeňská výtka či \"spoření\" = po určitou dobu strhnutí určité částky z hrubého platu, např. 10% na dva měsíce (což může dělat v průměru cca. 4000,- Kč) a také má možnost toto postoupit na správní úřad a ten již tohoto potrestá-pokuta + trestné body. V nejméně závažných případech se volí varianta A-výtka (ale není to na mávnutí rukou, policistovi se to píše do osobního spisu a táhnete se to s ním dlouhou dobu a rozhoduje to i o lepších místech, osobním, prémiích....), v případě závažnějších přestupků varianta B-\"spoření\" (případy špatného parkování) a v závažných případech (přehnaná rychlost, alkohol...) varinata C-oznámení. U těch nejzávažnějších se v mnoha případech přistupuje i k možnosti ukončení služebního poměru (zvlášť pokud je tam alkohol...) Samozřejmě policista musí ke každému přestupku napsat vyjádření, kde napíše proč se toho dopustil-pokud to bylo v zájmu služby např. zadržení pachatele, neodkladný zákrok (rvačka apod.), přestupek se neřeší.

Rozhodně to tedy není tak, že by se vše smetlo pod stůl. Pokud tedy někdo má kompromitující fotky na policisty a touží po tom, aby se to řešilo, musí to předat oficiální cestou a ne to hodit na net a jen nadávat, že se s tím nic nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle fotky jsou přesně to co jsem myslel...není poznat kdy se to stalo=nikdo nemůže být za ně potrestán.

Ale jsou hezký :D, nějaké jsou docela surový ale zas se musí brát, že opravdu v některých případech to bylo nezbytné k naléhavosti a neodkladnosti služebního zákroku. Což se ale jen z fotek nepozná. Ale zajisté jsou mezi nima i tací, kteří si jen odskočili pro sváču a byli líní :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...