Přejít na obsah
TRN 106 RED

Sraz 106 v Hradci CO???

Recommended Posts

Původně zaslal: TRN 106 RED

Zdravím 106ky... Co takhle udělat sraz 106ek někde v okolí Hradce Králové cooo?? Nebo jenom sraz 106???

:super

No ono tady těch aktivních lidí se 106-kama moc není, a že by se někomu chtělo přes půl republiky na \"sraz\", kde bude 10 lidí, to asi ne. Spíš si prohlédni to téma, kde se píše o klubových srazech - a přijeď se podívat na některý z nich. Třeba právě toho 8. - 10. 9. 2006 na ten v Červeném Kostelci. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

tak jako vis jak, me ani neslo o 106, ale o neco co nebude 400 km od nas :) bydlim blbe ja vim :D

chystal sem se do praglu, na ten dzban, ale dycky me do toho prisla prace, a halvne v praze se vubec nevyznam ..

uvidime, nejak to dopadne a treba se nekdy na nakym srazu objevim :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: TRN 106 RED

Zdravím 106ky... Co takhle udělat sraz 106ek někde v okolí Hradce Králové cooo?? Nebo jenom sraz 106???

:super

No ono tady těch aktivních lidí se 106-kama moc není, a že by se někomu chtělo přes půl republiky na \"sraz\", kde bude 10 lidí, to asi ne. Spíš si prohlédni to téma, kde se píše o klubových srazech - a přijeď se podívat na některý z nich. Třeba právě toho 8. - 10. 9. 2006 na ten v Červeném Kostelci. ;)

No já bych se taky klidně zajel někam podívat, ale jaké srazy jsou na moravě?:myslim Jsem kousek od Prostějova....:aut a moc daleko se mi nece:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Vvitty

2Citros: treba ted byl jeden vyborny v Sebetove... cca 30km od Prostejova...

ja tedka mel mooc prace, tak jsem nemohl dojet, ale zeptám se kdy bude dalsi v okolí? rad bych se prijel podivat na lvicata... ;) a konečně poznat pár lidí osobně :roker

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Citros

ja tedka mel mooc prace, tak jsem nemohl dojet, ale zeptám se kdy bude dalsi v okolí? rad bych se prijel podivat na lvicata... ;) a konečně poznat pár lidí osobně :roker

Hele, z které jsi dědiny..?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Citros

Hele, z které jsi dědiny..?

Určice, 6km od PV, ale asi je mě častěji vidět s P106 někde v PV.... :D teda zrovna když nésu v Praze služebním Mondeem :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku