klouda Odesláno 1. duben 2025 Odesláno 1. duben 2025 Nejde mi zámek dveří auto reaguje na klíček bliká,ale zámek nereaguje.Nevím jak zamknout auto,ručně to zamkne akorát řidiče. Citovat
PaKr Odesláno 2. duben 2025 Odesláno 2. duben 2025 To asi nebude problém zámku, ale celého centrálu Pojistka je ok ? Jestli jsem dobře hledal, tak by měla být v palubovce na pozici F15 ( 30A ) Citovat
Vena garážmistr Odesláno 2. duben 2025 Odesláno 2. duben 2025 Kontrola kabelového svazku mezi dveřma a karoserií u všech dveří. PaKr ohodnotil 1 Citovat
RichVa Odesláno 2. duben 2025 Odesláno 2. duben 2025 U dcerčiny 207 to dělal zámek řidiče. Mechanik ho rozebral, vyčistil a OK. Před tím se to chovalo tak, že na dálkový ovladač auto zablikalo, zacvakalo zámky ale nezamklo. Ručně klíčkem to stejné. Nicméně občas (třeba na podesáté) se podařilo a auto se zamklo. Pak zase byl podobný problém s odemčením. Ale vnitřní klikou to šlo vždy na první dobrou. Citovat
klouda Odesláno 5. duben 2025 Autor Odesláno 5. duben 2025 Byla to ta pojistka pod volantem.Děkuji ya pomoc. regius, Péťa a RichVa ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.