Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Sklo LP zrcátka

Recommended Posts

Dobrý den/ahoj,

sháním sklo LP zrcátka na 807, 2012, podle VIN/OEM nepasuje, je trochu menší. Co jsem hledal všude možně, všechna zrcátka vypadají podlouhlejší a mají sklo nižší. Obepsal jsem pár vrakovišť, ale je to bída. Auto máme z bazaru, není mně známo, že by někdo měnil zrcátka za jiná. Nemáte prosím někdo tip, kde sehnat nejlépe samotné sklo, případně celek? Cestou do Chorvatska jsem zkusil vrakoviště v Maďarsku, tam mají jen ta menší zrcátka, samotné sklo ani má třetí pokus nepasuje a už mne vrátili peníze....díky a ať se daří 

IMG20240705135220.jpg

IMG20240705141126.jpg

IMG20240705141120.jpg

a mas ho jen praskle nobo ho nemas vubec ? pokud ho mas tak ho vycvakni a dej sem fotku zezadu vsech napisu a cisel.

Posted (edited)

Díky za tip, ale to právě není ono. Jak byl 2009 facelift, zrcátko se zvětšilo. Takže mám předjednán vrakáč, a bude se zkoušet.....

V 5. 7. 2024 at 21:03, Pe.Tr napsal:

a mas ho jen praskle nobo ho nemas vubec ? pokud ho mas tak ho vycvakni a dej sem fotku zezadu vsech napisu a cisel.

Zrcátko popraskalo celé, většina plochy ale zůstala. Nacvakl jsem zpět a jelo se dál. Při letmém dotyku odpadají další kousky a tak nechci mimo domov riskovat při sundání absolutní ztrátu. Až se vrátíme z dovolené, zkusím doma vycvaknout a podívám se. Spolujezdcovu stranu nechci zkoušet z podobného důvodu. Popraská uchycení a bude ještě větší šlamastyka 

Edited by pavelu96
Nepiš další příspěvky po sobě - použij "Upravit"

To je právě ta nižší, tedy že zběžných obrázků. Současně zrcátko má směrem ke sklu po celém obvodu cca 1cm pruh z nelakovaného plastu, co je ke zbytku jen nacvaknut. Doma nezbyde než vyloupnout a zkoumat....pokud to cestou od moře nevypadne samo. Každopádně díky za tip, já už prošel snad celý.internet 😌

Edited by pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!

Zkusím ještě vrakoviště, holt kus od kusu. Jednu 807 s pravděpodobně stejným zrcátkem jsem viděl, i stejná lišta kufru 5.dveří. jak byl 2009 facelift, celé se to podelalo. A pak ještě nějaké změny 2012, tak to tím možná úplně zazdily. A že by někdo vyměnil obě zrcátka?

Co vypadá stejně, má i stejná čísla, je toto 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/lusterko-elektryczne-lewe-peugeot-807 

Ale s mým štěstím to přijde a zjistím to samé. Nebo tam holt dám to menší...lepší menší celé, než velké prasklé. Tedy pokud odpovídají plasty, které jistě také raději změnili...

Edited by pavelu96
Nepiš další příspěvky po sobě - použij "Upravit"

Tak jsem sundal sklo a zezadu je toto....minimálně mně to úplně nepomohlo v hledáni, ale pomůže to alespoň v.pokusu vymlátit sklo a nalepit nove....horší to nebude

A ani za svět se mně nedaří nahrát tu fotku obráceně 😌IMG20240712123842.thumb.jpg.19a33afc31f55cf40f77ea4ed3de08b6.jpg

Edited by kingbacker