Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2006 - chcete kapelu?


Trundik

Šebetov 2006 - chcete kapelu?  

  1. 1. Šebetov 2006 - chcete kapelu?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

DodoRock by na nějakou chvilku mohl s poloviční aparaturkou:D něco zahrát :roker

my co jsme seděli venku jsme si poslechati a u toho i pokecat :P a hrálo jim to hezky :super

ale je fakt že sraz je o tom si pokecat takže by mělo byt místo kde se lidé i uslyší :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já - rocker srdcem i duší:D chci kapelu \"dodo rock band\" nebo jak se nazývají... Jediný, co se mi nelíbilo bylo to, že byli moc nahlas, ale s tim se nedalo nic dělat kvůli omezení velikosti mistnosti (bubny se nedaj ztlumit). Naopak na ochozi jsem řikal, jak by to vypadalo a hlavně znělo super, kdyby to bylo \"open air\" a klábosit můžeme celý sraz, tak dvouhodinová \"kulturní\" vložka nám nemůže vůbec nikomu uškodit a venku to rozhodně nebude takovej \"rambajz\" jako vevnitř:roker

ps.: ale nevim, jestli tam pojedu, tak muj hlas počítat pouze v případě, že mi to vyjde;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Právě že na Šebetově se před kraválem nejde schovat a pak mám obavu, že se tam natáhnou místní zpiťaři a budou podobné problémy jako loni, kdy to chvilku vypadalo i na pěstní dorozumívací prostředky

pokud si pamatuji tak se tam nekolik místních zpiťařů dorozumívalo pěstními prostředky :aut ale chvilku to vypadalo že skončí na autech a že pak někdo vynese v zubech :D

a jestli si dobře vzpomínám tak tam měli místní i nějakou dechovku, ne:myslim a taky to bulo vpohodě, je to spíše otázka aparatury...

[upravil dne 25/5/06 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Tak leda prd...v Šebetově je sál, hráli jsme tam zábavu ( nebo karneval nebo co to bylo ) asi před dvěma roky. Není sice nějak extra velkej, je tam blbej přístup na nošení beden, ale sál tam je vedle hospody.

Jenže hospoda není vedle koupaliště:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co může nejt lepšího, než si dát v létě pivečko, prasátko a poslechnout si pořádnej nářez pod širym nebem. Dvouhodinová kulturní vložka je přesně to, co potřebujeme.

Obávám, se, že místní komunita tupounů a jejich skvělá muzika se projeví v každém případě, takže můžeme jen doufat, že se to obejde bez zranění jako posledně, i když jestli tam zas budou dělat takovej bordel a blbnout na louce, tak asi dostanou držkovou.

KAPELUUUU JASNÉÉÉ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to budou skutečně jen zmiňované 2 hodiny toho kraválu, tedy my hudební analfabeté, kteří si raději poslechnou v klidu něco jiného, uklidíme se někam stranou a přetrpíme to. Ale jestli by to mělo trvat dýl, nedejbóže celej večír, tak se snad seberu a pojedu dom. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...