Jarynn Odesláno 19. srpen 2019 Odesláno 19. srpen 2019 Panove ja cekal na boxera 14mesicu a jeste prisel jinak nez byl nakonfigurovany. 5008 jsem bral skladovku (drive nez boxera) takze nevim ,ale obecne je u peugeotu problem s dodanim . Mohi 2 znami meli taky neskutecne eskapady a nekonecne terminy a kazdy u jineho prodejce. Myslim ze jsou frantici trochu lemplove. Nebo je cz trh pro ne nezajimavy tak na nas kaslou. V tp jsem mel taky jen jedny kola a prez importera dopsat neslo,jedine nakupem neorigo s certifikatem.No hanba hnus. Ted mam Seata,dodan 6tydnu po objednani,auto nebylo ani v predvyrobe,kompletne konfigurovano podle me. Kola mam od 17"po 20" zapsane automaticky vsecky vcetne alternativ pneu aniz bych se prosil,kupovano na 20". Tz na 2300kg . Proste jina pisen.. U 5008 origo tz na 1100 kg ?! No peklo. Re. Je o stare 5008 ale koukam ze frantikum zustaly manyry tak jako pred 4lety... Nebo to delaji prodejci? Péťa ohodnotil 1 Citovat
Fangluin Odesláno 20. srpen 2019 Autor Odesláno 20. srpen 2019 Mám potvrzeno z registru, že pokud přijdu s typovým listem, tak mi jiný rozměr pneu dopíšou. Alespoň tak to jde. Citovat
Laďa Odesláno 22. srpen 2019 Odesláno 22. srpen 2019 S typovým listem to jde. Dělal jsem to sice na jiné auto, ale to je jedno. Citovat
Jarynn Odesláno 24. srpen 2019 Odesláno 24. srpen 2019 Ano jde,nejprve stk s namontovanymi koly a typovym listem,(podobne jako u tz,v podstate evidencka)pak magistrat a zapsat. Citovat
Bady Bravo Odesláno 3. září 2019 Odesláno 3. září 2019 Ahojte, tak ja pridám jednu skúsenosť zo Slovenska: P5008 1.6 PureTech, EAT8, Allure, objednané 27.6.2019, dodacia lehota bola 30.9.2019. Predajca mi volal už tuším 30.7.2019 že auto je už vyrobené a už je v Trnave PSA. Ale aj tak pre auto si idem len tento týždeň Ale aj by som bol rád na niejaké recenzie na 1.6 PureTech motor - skúsenosti. ??? Už v týchto nových modeloch je nová automatická prevodovka od spoločnosti Punch Powertrain ? - skúsenosti ??? Citovat
btl.a Odesláno 5. září 2019 Odesláno 5. září 2019 29.7.2019 jsem převzal 5008 1.6 PureTech, EAT8, Allure. Nyní již najeto 4800 km. Motor si jen přede, auto jede jak vítr, převodovka řadí, že jen sleduji na displeji číslo, co tam je zařazeno. Kilometry najeté s velkou rakví na střeše a auto nabalené na dovolenou + tři dospělý. Průměrná spotřeba na počítači 8.6 l/100. Jsem nadmíru spokojen a věřím, že bez rakve budu jezdit klíďo do sedmi litrů... Myslím, že jsem s volbou tohoto motoru udělal hodně dobře! Laďa ohodnotil 1 Citovat
Fangluin Odesláno 18. září 2019 Autor Odesláno 18. září 2019 Já mám zatím necelých 3000km, z toho 2000km Chorvatsko. Průměrná spotřeba 7,5L, záleží dost na stylu jízdy. Motor je super, tichý, výkonu dostatek. Převodovka je podle mě stále Aisin, zatím výborná. Citovat
petrgoczol Odesláno 6. říjen 2019 Odesláno 6. říjen 2019 Ahoj. Je tady někdo, kdo stále čeká? Jak dlouho už čekáte? Já objednal 30.9.2019 a ve smlouvě mám termín 30.3.2020, tak jsem zvědav jak to dopadne. Citovat
ozzy56 Odesláno 7. říjen 2019 Odesláno 7. říjen 2019 to ses ozval dost brzy, když termín dodání je konec března , no a jak to dopadne?? na apríla pojedeš v novém autě btl.a ohodnotil 1 Citovat
Medvídek1 Odesláno 8. říjen 2019 Odesláno 8. říjen 2019 Ahoj,taky čekám,objednáno v půlce července a dodání 20.12.2019 + můžou ještě překročit o 1 měsíc. Citovat
petrgoczol Odesláno 29. říjen 2019 Odesláno 29. říjen 2019 (upraveno) Tak prosím napiš až auto dorazí. Děkuji. Upraveno 29. říjen 2019 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
petrgoczol Odesláno 18. listopad 2019 Odesláno 18. listopad 2019 Právě jsem se dozvěděl, že mé auto je vyrobeno. Objednáno 30.9.2019 dnes po 7 týdnech volal prodejce, že je auto hotové a čeká na přepravu, která bude trvat prý cca 10 dní. No to je rychlovka radim.1008, btl.a a Péťa ohodnotil 3 Citovat
btl.a Odesláno 18. listopad 2019 Odesláno 18. listopad 2019 Skromný dotaz, jaký motor a výbava? Citovat
petrgoczol Odesláno 19. listopad 2019 Odesláno 19. listopad 2019 (upraveno) Motor 1.2 puretech 130, manuální převodovka, výbava Allure + led světla, navigace, grip control, kamera 1, vyhřívané sedadla Upraveno 19. listopad 2019 uživatelem brixtr necituj předchozí příspěvek Citovat
petrgoczol Odesláno 20. listopad 2019 Odesláno 20. listopad 2019 (upraveno) Prosím jaký typ pneu používáte na zimu? Rozměr, rychlostní a zátěžový index? Má auto senzory tlaků v pneumatikách? Auto ještě nemám, ale už teď přemýšlím jaké zimní pneu. Děkuji. Upraveno 21. listopad 2019 uživatelem petrgoczol Citovat
ozzy56 Odesláno 20. listopad 2019 Odesláno 20. listopad 2019 počkej, až bude auto doma, nebo už víš přesně, jaká kola budeš mít? P607Olda ohodnotil 1 Citovat
petrgoczol Odesláno 20. listopad 2019 Odesláno 20. listopad 2019 před 5 minutami, ozzy56 napsal: počkej, až bude auto doma, nebo už víš přesně, jaká kola budeš mít? Auto budu mít s grip controlem, takže tam budou continentaly crosscontact lx2 225/55 r18 (letní). Teď přemýšlím jaké pořídit zimní pneu. ú Citovat
btl.a Odesláno 23. listopad 2019 Odesláno 23. listopad 2019 Tak já z výroby Micheliny 18" 225/55 r18 a na zimu jsem koupil Barum Polaris 5 215/65 R17 103 H XL a hliníkáče 17" z BestDrive, kde mi vystavili typový list, skočil jsem na schválení na technickou a následně mi je na úřadě zapsali do velkého TP. Citovat
petrgoczol Odesláno 23. listopad 2019 Odesláno 23. listopad 2019 (upraveno) Takhle bych si to taky představoval. Jen na jiných fórech jsem se dočetl že to nejde... Upraveno 23. listopad 2019 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
btl.a Odesláno 23. listopad 2019 Odesláno 23. listopad 2019 Kašli na jiná fóra. Takto jsem to měl, je to plně legální a nebyl žádný problém. Od koupě disků po zapsání do TP cca 1 hodina... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.