Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

New 3008 Ultimate


Charlie 1

Recommended Posts

Tak auto dela stále radost😂 jedna věc je příjemná ze když dojedu někam a stojím a čekám s vypnutým motorem  tak pořad topí  asi nějaký doběhl topení… a v app mi to ukazuje aktualizaci obrazovky i navi už jste to někdo doma stahoval?co je tam za novinky?Akorat to budu stahovat až někam pojedu za jízdy protože se mi to nechce mít nastartovany na volnobeh hodinu před barakem🤔

AB8C476C-D32F-4544-BE3B-E3B09B2883D3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak včera proběhla v noci cesta na Slovensko do Liptovskeho Mikuláše par postřehů z cesty…najeto cca 400km…

jeli jsme v 03.00 takze noční přesun….

světla v pohode automatika přepínání funguje rychle a přesně 👍 no problém 

to samé automatika sterace 

navigace me 2x navedla do uzavírky…nemáme SOS tlačítko a on-line připojení tak v tom vidím problém …poradi nekdo jak nastavit aby to stáhlo data z připojeného mobilu se zapnutyma datama nebo co v navigací nastavit ?

jinak v pohode jak s navadenim i přesnosti GPS👍
 

jinak misty cesta tankodrom a zadní náprava nic moc před lety kdy jsem jel se 406 tak to bylo o něčem jiným vepredu ještě šlo ale deti vzadu rvali🫣

jinak sedadla v pohode a zadek me nebolel a vysedal jsem v poho😉

jo a první upozornění na doplnění ADblue nádrž vystaci na cca 8500km a to nevim jestli byla plna🤔

 

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Pripomeň, akú navigáciu používaš. Prepojenie mobilu s infotainmentom auta je cez USB kábel (alebo bezdrôtovo u novej 308ky) prostredníctvom funkcie Android Auto nainštalovanej v mobile ako aj v aute. Google mapy, Waze, Sygic ... sú potom automaticky online. Prepojenie Sygic navigácie s obrazovkou a reproduktormi auta je však platená funkcia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl dnes domu ze Slovenska objízdka a ani Waze ani mapy.CZ nic 

tak jsem zjistil ze služba Traffic je na 3 roky zdarma tak jsem ji aktivoval a už běží 😉 ale poradi někdo jak adresu kterou mám nalezenou v aplikaci my Peugeot tak mi nejde odeslat do navigace a nevim proč🤔 viz obrazek

A40F12C9-1F1F-4ABB-843F-C57720E9399E.jpeg

16F6A96D-46CD-4524-8B2A-54C7035743AF.png

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...