Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NÁVRH SPACÍHO POŘÁDKU NA 14 SRAZU P-C V MOR. KRASU


Recommended Posts

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Neon

Jo a ještě mě mrzí, že jsem nevyfasoval na pokoj nějakou babu, ale to se snad taky nějak zkousne :D

A jakou by sis tak představoval?? :D :D :D :D 90-60-90 ?? :D :D :D :D nebo 60-90-60 ?? :aut:P

Ja prosim taky nejakou slecnu abych pri dlouhych vecerech nebyl sam a neumrzl tam :D:D:D:D a predstava?? necham na vas preci jen vam verim :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Aluško, my máme na klubu krome samých 90-60-90 ještě nějakou těhotnou liliputku (tj. 60-90-60)??? :D:D:D:aut:aut:aut

Nooo :myslim , v klubu asi ne, ale na přání bychom určitě nějakou sehnali :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Neon

Jo a ještě mě mrzí, že jsem nevyfasoval na pokoj nějakou babu, ale to se snad taky nějak zkousne :D

A jakou by sis tak představoval?? :D :D :D :D 90-60-90 ?? :D :D :D :D nebo 60-90-60 ?? :aut:P

Ja prosim taky nejakou slecnu abych pri dlouhych vecerech nebyl sam a neumrzl tam :D:D:D:D a predstava?? necham na vas preci jen vam verim :D:D:D:D:D

Děkujeme za důvěru :aut:D :D . Pro tebe jen to nejlepší :mrk .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aka

hele Alusko, tak ale co to je u nas v pokoji? neni nejakej spatnej pomer?to si an nas vubec nemyslela?

Problém? :roker

To bych si netroufla....nejak sem se zapomnela aktualizovat, teda nezapomnela, ale aktualizace se neulozily.....asi bych uz mela jit domu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Marda106

Ja prosim taky nejakou slecnu abych pri dlouhych vecerech nebyl sam a neumrzl tam :D:D:D:D a predstava?? necham na vas preci jen vam verim :D:D:D:D:D

Děkujeme za důvěru :aut:D :D . Pro tebe jen to nejlepší :mrk .

Neni zac mate ve me plnou duveru a ja dekuju za to nejlepsi i kdyz ja se spokojim i s necim obycejnejsim nejsem tak narocnej ze bych potreboval hned to nejlepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Vertex

Je to v pohodě, jen maličkost, Siry je ta jednička za plusem u Bohouše. Takhle to totiž vypadá, že nás tam bude pět a ne jen čtyři :super:super:super

Tak jsme se neupsali, Bohoušek nám totiž psal, že by s ním dojel ještě jeden bráška, takže pokud to tak bude, tak je to OK :aut .

Aha aha aha, tak to potom, jestli bere brášky dva, souhlasí. Já o druhém nic nevěděl, tak jsem sám zvědav:o:o

Je to tak - můj nejmladší bratříček projevil zájem.....ale u něj není nikdy nic jisté, tak uvidíme......:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Neon

Já proti \"zasedacímu\" pořádku nic nemám. Stejně nejsem moc spací tvor. Jenom mám strach, že jakožto určitě nejslabší z našeho pokoje asi zchytám tu přistýlku:roll:roll

Jo a ještě mě mrzí, že jsem nevyfasoval na pokoj nějakou babu, ale to se snad taky nějak zkousne :D

A jakou by sis tak představoval?? :D :D :D :D 90-60-90 ?? :D :D :D :D nebo 60-90-60 ?? :aut:P

Ale vždyť to je přece jedno, né??:D Hlavní je povaha:D:D

Ale 60-90-60 bych klidně přenechal Mardovi:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Neon

Já proti \"zasedacímu\" pořádku nic nemám. Stejně nejsem moc spací tvor. Jenom mám strach, že jakožto určitě nejslabší z našeho pokoje asi zchytám tu přistýlku:roll:roll

Jo a ještě mě mrzí, že jsem nevyfasoval na pokoj nějakou babu, ale to se snad taky nějak zkousne :D

A jakou by sis tak představoval?? :D :D :D :D 90-60-90 ?? :D :D :D :D nebo 60-90-60 ?? :aut:P

Ale vždyť to je přece jedno, né??:D Hlavní je povaha:D:D

Ale 60-90-60 bych klidně přenechal Mardovi:D:D:D

Určitě se tam nějaká najde, třeba nějaká speleološka (ufffffm to je slovo :D :D :D :D), čeština je krásná věc... Ta bude mít ty správné míry, třeba 60-60-60, to aby se všude vešla a bude mít blato úplně všude :D :D . A povahu bude mít určitě fajn :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Ale vždyť to je přece jedno, né??:D Hlavní je povaha:D:D

Ale 60-90-60 bych klidně přenechal Mardovi:D:D:D

Je tak dik necht ti to panbuh stomilionkrat oplati na detech a kdyz ne na kvalite tak hlavne na mnozstvi :D:D:D Jo a pokud bude mit dobrou povahu tak slecnu beru.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Neon

Jo a ještě mě mrzí, že jsem nevyfasoval na pokoj nějakou babu, ale to se snad taky nějak zkousne :D

A jakou by sis tak představoval?? :D :D :D :D 90-60-90 ?? :D :D :D :D nebo 60-90-60 ?? :aut:P

Ja prosim taky nejakou slecnu abych pri dlouhych vecerech nebyl sam a neumrzl tam :D:D:D:D a predstava?? necham na vas preci jen vam verim :D:D:D:D:D

Pánové, a co takhle starý vojenský heslo:

Voják se stará, voják má

a pak mě ještě napadá:

Mladej voják, to je hotovej kouzelník

To nejsou nějaký špatně míněný narážky, ale s Vaším mládím JE OSTUDA, ŽE Si MEZI NÁS PROSTĚ NEPŘIVEDETE NĚJAKÝ KRÁSNÝ MLADÝ PAŽOUŤAČKY (vždyť je tu holek jako šafránu a může se nám všem brzo stát, že Netopýrku s Akou přestane bavit zvedat nám tu všem morál (přeci jen jsou tu jako dvě růžičky mezi spoustou trní) a pak - pán bůh s námi a celým Peugeot-clubem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...