Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pukanie v prednej náprave


cvrlo

Recommended Posts

Ahojte, už dlhšie zápasím s pukaním v prednej náprave, počuť to pri parkovaní čiže pri pomalom manévrovaní, už som s tým bol trikrát v servise, pri prehliadke na zdviháku je všetko pevné (menené tyčky stabilizátoru, spodné čapy, čapy riadenia, silentbloky v ramenách, homokinetický kĺb). Niekedy je pukanie výraznejšie, niekedy ho takmer nepočuť. Už naozaj neviem, čím to môže byť, budem vďačný za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělala mi něco podobného 308, měl jsem to asi ve třech různých servisech a až v posledním přišli na to, že je to horní uložení tlumiče (prasklá miska uložení). Fakticky se to chovalo stejně, dělalo to jen u malé rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

MJSytic, mě když se to stalo u 308 tak to bylo bez rány. Prostě únava materiálu. Začalo to sem tam nějakým vrznutím a bylo to čím dál horší. Nejhorší na tom je to, že mi to dělalo jen při nějakém náklonu nebo nerovnosti. Když jsem zastavil a houpal autem (zoufalý pomalu i skákal po kapotě zda to jsou tlumiče) tak to ani jednou neudělalo :-). Přišli na to až v 3.servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...