Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Ahoj mam prosbu kdo poradí , netopí mi jde vlazný vzduch topení. Teplota ukazovala jen 70 stupnu. Po vyměně termostatu teplota 80 a ale ntopí. někdo poradí co to je.  307 SWJ komi rok02 Děkují

Upraveno uživatelem borko26
Odesláno

ahojte jdu zas pro radu tak odvzdušněno teplota mezi 80 až 90 a stale fouka vlažný vzduch. Tak poradte co to je přemyšlíme a nemužem přijit proč

Odesláno

Na kabinove prepazce jdou dve hadic do radiatoru topeni. Jedna do a druha ven. Takze jednak muzes zkusit, zda jsou obe hadice horke(jak vstup tak vystup). Abys jsi si mohl byt jisty, ze dodavas teplo, ktere je mozne predat. Kdyz budou horke obe, tak by mohl byt problem v uvnitr v rozvadecich klapkach. Mozna ti nekde vypadlo nejake tahlo - v pripade manualniho ovladani nebo opet vypadle tahlo pripadne neco s elektronickym a ovladanim.

Odesláno

Ahoj kluci není někdo kolem Vsetina že by se my podíval na to topení proč to netopí, Ventilator jede , termostat vyměněn už jsem to psal. A nebo jak to pořadně odzdušnit opravdu nevím. A kolik je tam odvzdušnovaku poradte prosím někdo. Děkují

 

Odesláno

Odvzdusnovaky co jsem mel na autech PSA byli vzdy jeden na komore termostatu, druhy na hadicich topeni (pred prapazkou kabiny). Ale stale treba nevime, zda mas teple obe hadice topeni na prepazce nebo nemas. Pokud jsou hadice horke, asi bych hledal jak uz jsem psal, problem jinde.

Odesláno
před 14 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

muze mit zarostky radiator tam muze byt milion veci - jo a jen tak mimochodem co to je za verzi " SWJ Kombi " ??

79kw /1997

Odesláno

zaneseny radiator kurenia, neviem ako na  307 ale na 308 je tenucky jak papier zanesie sa pomerne rychle a voda neprudi tak ako by mala, preplachnut alebo skor vymenit za novy...

Odesláno

307 na zarostlý radiátor netrpěla, ale když on pořád nechce napsat, jak jsou na tom ty hadice topení... 🙈

tady bych doporučil mechanika k autu, nebo auto do servisu

 

Odesláno
před 2 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

@borko26si nepochopil muj dotaz - SWJ neexistuje tak sem se ptal co to vlastne je !!  bud je to verze Kombi nebo verze SW

Ahoj to byl překlep na autě  SW v techničaku kombi

20210211_130211.jpg

Odesláno (upraveno)

Mehanik říkal že trubky jsou vpořádku , ze všsech ozduvšnovaku jde horka voda , včera jsem to skoušel dalkově projet a skusit odvzdušnit ale nic. Pořád fouká studený

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Necituj těsně přecházející příspěvky!!!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...