Jump to content

Peugeot 406 2.0HDi 80kw 2001

Recommended Posts

Zdravím, prodávám toto vozítko, jelikož jsem si pořídil nové s 2.2 Hdi. Auto jsem koupil v bídném stavu, a postupně ho dával do kupy. Je na něm nějaká kosmetika, ale motoricky šlape dobře. Začíná se ozívat tyčka stabilizátoru, je špatný synchron na pětce, a když byla skoro prázdná nádrž tak občas spadl do nouze, ale už mi to dlouho neudělal. Nová STK do 1.10.2022, najeto 282 tis. km, motor jede velmi pěkně, mám podezření na čip.

Má novou spojku, čepy, olej v převodovce, alternátor atd., a nechám k němu přední nárazník v pěkném stavu s mlhovkami, a drobnosti co mi tu zbyly.

Na autě jsem začal předělávat podsvícení na modro, předělal jsem rádio a palubovku, ale klimapanel a PPC by chtěly dodělat, což bych po domluvě mohl. Podsvícení palubovky dělá po zapnutí klíčku zajímavou animaci (https://youtu.be/Glh6-x0yVrA), mělo se hýbat s rafičkou ale to jsem nikdy nedodělal. Také mohu před prodejem vyměnit za origo. Má nachystanou kabeláž na subwoofer.

V interiéru by chtělo doladit víc drobností, hlavně tapecy a skříňka spolujezdce, je prasklé táhlo ke kapotě a otevírá se zvenku zepředu.

Po domluvě taky můžu za příplatek dodělat origo tempomat, nebo přenechat věci co tu na to mám nachystané.

Nechám ho na zimních plecháčích s ok vzorkem.

Zadní nárazník jsem chtěl měnit za origo, ale byly jiné priority.

Výbava: Dešťový senzor, loketní opěrky, ABS, airbagy, Digiklima, Centrál, všechna okna v elektrice atd.

Cena 17500 Kč, nebo výměna za něco zajímavého klidně v horším stavu (405 4x4, Citroen Bx apod.)

Více foto na bazoši nebo na požádání.

https://auto.bazos.cz/inzerat/129489697/peugeot-406-20-hdi.php

Peugeot 406 2.0 Hdi129489697.jpg?t=1609157381129489697.jpg?t=1609157381

Edited by ElektronikCZ
  • ElektronikCZ changed the title to Peugeot 406 2.0HDi 80kw 2001