Jump to content

On-line služba aktualizace map Peugeot


Recommended Posts

Ahoj, loni se mi podařilo stáhout aktualizace software a map (viz foto z roku 2019) ale auto to nějak odmítá (píše mi to verze není kompatibilní), stáhnul jsem to oproti VIN a dodržel postup při aktualizaci alespoň doufám. USB 3.0 format fat 32.

Momentálně je pro moje auto 0 aktualizací. V autě mám soft + mapy z roku 2017 před prodejem auta, auto koupeno u nás nové.

Mám asi ten lepší displej, protože mám originál 3D navigaci.

Tak nevím co dělám špatně. Prosím psát jenom k tomuto tématu, děkuji.

20201031_100513.jpg

20201031_100558.jpg

20201031_100614.jpg

20201031_100628.jpg

Bez názvu.png

20201031_095859.jpg

Link to post
Share on other sites

Má no :D

Takže po pořadě:

1. máš tam neudělanou svolávačku - drobnost, mění se spona na trubce od turba :) 

2. jak jsem tušil, je to problém s verzi SW :) mapy novější si tam sám nenahraješ :( my je jako autorizák umíme nahrát, ale občas je to boj... např minulej tejden mi na půl dne umřel celej NAC, než jsme s francií vykomunikovali co se vlastně stalo :) víc ti napíšu do zpráv :) 

Link to post
Share on other sites

Zdravím ...

Takže po dlhej dobe konečne Peugeot uvoľnil nové aktualizácie, konkrétne nové mapy a nový software. Auto Peugeot 2008 1.6 blueHDi. Moje nadšenie však rýchlo opadlo. Mapy sa mi nepodarilo aktualizovať. Skúšal som snáď všetko - iný USB kľúč, iná licencia, opätovné stiahnutie inštalačného súboru, ... Chyba: ako obrázok u užívateľa Marianos: Verzia nie je kompatibilná s hardwerom. Už som nedúfal, ale asi na desiaty pokus sa to spustilo,čo som fakt nechápal a inštalácia máp sa podarila. Bohužiaľ inštalácia novšieho softweru stále hapruje s tou istou chybou. Paradox na tom všetkom je, že keď som to robil pred rokom, tak všetke prebehlo hneď na prvý raz. Nedalo mi to a kontaktoval som telef. asi 3 servisy Peugeot. Jednému som sa vôbec nedovolal, druhý mi sľúbil, že sa mi ozve servisný technik - bohužiaľ ostalo iba pri sľube a tretí skonštatoval, aby som počkal mesiac , dva a skúsil to znova, nakoľko môže byť problém v samotnom inštalačnom balíku. Priatelia, ktorý majú konkurenčné značky iba krútili hlavou, nakoľko u konkurencii je to bez problémov a dokonca si aktualizujú mapy štvrťročne nie ako u mňa jeden, max. 2x ročne. Nehovoriac o problémoch s pripojením na Mirror Link a Android Auto. Peugeot by sa asi mal konečne spamätať a určite sa pustiť čím skôr do podpory pre užívateľov a nie iba vyrábať autá na bežiacom páse a potom čau pa.

Takže moja otázka, čo ďalej ??? 

Link to post
Share on other sites

ChouLu - no tak to sa určite stavím len mi proste nejde do hlavy ten princíp. To už chcú zarábať aj na takých veciach, ktoré by si podľa návodu mal v pohode zvládnuť aj bežný užívateľ ??? Prečo potom dávajú návod na web.... stačilo iba napísať, že nahratie máp a softvéru iba v autorizovanom servise a najlepšie za cenu aspoň 50,- euro. Niet čo dodať.

Edited by dreamer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...