Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

www.peugeot605.net


Petr605

Recommended Posts

To Petr605 : Presne tuhle mel strejda, akorat v te zelenkave metalize, byl tam motor 1.8T jestli si to dobre pamatuju a navic to bylo quatro, jizda krasna, plna vybava.. ale ten zrout toho benzinu:o Jsem zvědavej na kolik se s tou 2.8čkou dostaneš.. Řekl bych tak kolem 13l a když do tho pustíš klimu tak ještě více :) Takhle HDi 2.7 V6 to by bylo jine kafe :D

Ale chvalim, moc, moc hezke.. vypada hodne udržovaně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pechy: 193PS. Ujeto asi 1500 kilometrů pořád s klimou, spotřeba 10,2l/100km. Jezdím normálně, po městě, po dálnici, po okreskách. Nejvíc jsem s tím jel asi 240km/h a ještě by to jelo :super 200km/h se dá použít jako normální cestovní rychlost, když jsou na podmínky samozřejmě. Jsem spokojen. ;)

Fusion: Jak tady Pentik vyšpiónoval, tak stačí zaplatit do konce června, já jenom, že mi ten předpis už přišel. S přestěhováním domény nevím, nezkoumal jsem tu možnost, nevím jak je to se změnou registrátora a navíc se mi pipni.cz nezdá dost důvěryhodný. S podrobnostma Ti pošlu během týdne mail. Ty Tvoje stránky vypadají dost dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

zdravim.kazdeho lakaju novsie auta fajn auducha.chvalim.dufam,ze sa niekto najde a vezme to,pretoze by bola skoda to zrusit.to ani nemyslite na toto.keby som teraz nebol v zahranici tak to zoberiem v krajnom pripade na seba,ale domov sa zatial nechystam a tu nemam cas.takze nieco vymyslite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Petr605

Zdravím všechny,

v poslední době se tu moc neobjevuju, neb se věnuji něčemu jinýmu a i času nemám tolik. Navíc minulý týden jsem auto zrušil (rozuměj: rozmlátil :grr) a vrak už prodal. Takže docela smutný konec jednoho pohodovýho auta. Už mám postaráno o jiný auto a není to bohužel Peugeot, i když 607 bych pořád chtěl. Musel jsem jít do něčeho kapku levnějšího - Audi A6. Takže plánuju možná i zrušení členství zde, ale to si ještě nechám projít hlavou. Každopádně jsem neprodloužil placené členství. A s tím souvisí i moje webové stránky. Doménu mám zaplacenou, tuším, do června a dál se mi ji platit nechce. Hosting mám za slušnou cenu (zdarma :D) poskytnutý od Spece, za což bych mu chtěl vyjádřit dík před nastoupenou jednotkou eventuelně před rozvinutou zástavou. Stránky dost dlouho hnijí, plány na přestavbu byly, ale čas a nakonec ani chu? už ne. Proto nabízím někomu, kdo by měl zájem, že na něho doménu převedu. O správě obsahu by se bylo nutný domluvit se Specem. Pokud by někdo měl vážný zájem, tak mi napište mail a domluvíme se.

Zdarec Petr

sakra petre :) mohls rict...prevodovka by se mi sakra hodila :/

Hele..jedna převodovka od motoru 2L benzín SRI se mi tu válí a měla by být dobrá. Před 2 roky jsem měnil u svého P605 motor a koupil jsem ho celej i s převodovkou. Nechal jsem tam ale svojí původní, takže mi ta od toho motoru zbyla. Sice jsem jí nezkoušel, ale protože motor funguje v pohodě už 2 roky a byl vyndanej najednou s převodovkou z jednoho do té doby pojízdného auta, tak by měla bejt v pohodě. Jestli jí budeš chtít, tak se mi ozvi. Dám ti jí za levno, protože se mi tu prostě jen válí.:D

Ale teda nevim nakolik to bude na to Tvoje auto pasovat.

email: admin@mnt.cz

icq: 20418146

[upravil dne 23/6/06 Spec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda... s tim přechodem Petra na konkurenci je to škoda.:myslim

A děkovat za webhosting nemusíš, protože ty stránky jsou přínosem pro všechny 605tkaře i pro mě.:super

Já jsem se tu taky dlouho neukázal, protože jsme měli ve škole docela dost velkej fofr, takže jsem se neměl ani moc čas autu věnovat. Teď taky plánuju prodej svého 605 neb nejsou finance na údržbu auta ani na provoz. Leda zase po škole koupim nějaké další autíčko a třeba to bude zase Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...