Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

umrela mi baterka......


xVlasta

Recommended Posts

Driver:

Kup si na diesla radsi neco silnejsiho :D Ona je zima kruta...

Myslim, ze do dieselovych 205 byly predepsany nejmene 66 Ah - ale zase, kdyz je tam vetsi startovaci proud ....

Ja bych sel do 72 Ah ...a mozna vic, ale neprislusi mi ti do nakupu kecat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver: Do diesla přitlač, ta 60 Ah by mohla tak tak stačit. Já kupoval v srpnu 88 Ah a jsem náramně spokojenej. V garáži chytne na podruhé (na poprvé když přišlápnu plyn a trošku dýl potočím).

Dnes stál mazlíček venku, bylo pod nulou a chytl na drc i bez plynu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to na tu 55 taky startovalo na první otočení, auto jsem koupil letos v lednu když bylo -15C a startování bylo pohodě, ale už asi dosloužila, je tam ještě od původního majitele a kdoví jak se o ní staral. Teď mě ještě dokázala otočit přes startér motorem, ale myslím si že napětí na ní při tom asi už moc kleslo, takže se neotevřel ventil a nepustil naftu a proto to nechytlo. Jinak já tam rozměrové můžu dát max. tu 62Ah, jinak bych musel \"upižlat\" nebo vyndat ten kaslík na baterku.

Jinak když jsem to startoval pomocí bráchova auta přes kabely, tak si dělal srandu a říkal a? pod motor hodím zapalený balík slámy, že se to ohřeje a líp to chytne :D že prý takhle startovali v zimě ještěrku ve skladu. :D (Kde ale sehnat na sídlišti balík slámy, že?):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver : Obetuj manual na Peugeota, noviny, perovou bundu.. cokoliv...

Nejlepsi by bylo si pod autem udelat taborak a opekat burtiky...

Jo, az pujdes kupovat baterku, koukej, at ma dobry(=vysoky) startovaci proud. Bacha, jsou 2 normy, tak at te nenatahnou ...

....protoze starter vynika vsim moznym, ale hlavne mizernou ucinnosti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemuzete nekdo kdo mate miliampermetr, zmerit, kolik vam auticko zere z baterie v klidu, v zamknutem stavu? Muj P306 tak do 3 tydnu vyzere komplet baterku a to tam mam akorat autoradio a (nefunkcni) central. Meril jsem to a dela to 70 mA. Neni to trosku moc?

Mate napad, jak zjistit, kde se ta stava ztraci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to spocital:

3 tydny * 7 dni * 24 hodin * 0,07 Amperu = 35,28 Ah. Co mas za baterku? Jestli nejakou 45Ah, tak je mozny, ze ji to vytluce. Jinak 70mA je vcelku dost. Zkus odpojit radio a pak to zmer znova. Pokud bude tyct jeste dost, tak bych rozpojoval ruzny draty a meril oddelene jednotliva zarizeni. Pokud by jsi to nenasel, tak doporucuju odpojovac baterie nebo castejc jezdit, aby to dobijelo :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...