Vena garážmistr Odesláno 13. únor 2020 Odesláno 13. únor 2020 Tak to potom jo. To Tě šlechtí. Citovat
Davidak79 Odesláno 13. únor 2020 Odesláno 13. únor 2020 Pokud zařídíte celodenní sluníčko , můžu nabídnout 508 s Hnědou Guaranjou Citovat
D.Benny Odesláno 13. září 2020 Autor Odesláno 13. září 2020 Ahoj všem. Je to tady zase. Natáčení honorář zůstává jako vždy. Nesmí být auta barvy černé,červené a bílé, žádný tunning a samolepky. Berou auta všech značek od 70 let do součastnost. Posílejte vaše auta s nacionále na email daniel.benes.acer@centrum.cz. Citovat
D.Benny Odesláno 13. září 2020 Autor Odesláno 13. září 2020 Když budete mít dotazy pište mi sms. Ten kdo byl ví kolik to je ten kdo nebyl sdělím telefonicky. Budu se těšit na známé i nové tváře Citovat
Weri 605 Odesláno 13. září 2020 Odesláno 13. září 2020 (upraveno) Ahoj... jaká je aspoň přibližná lokace a čas natáčení...? Upraveno 13. září 2020 uživatelem Weri 605 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 13. září 2020 Odesláno 13. září 2020 Když jsem byl na tom posledním tak se začínalo tuším 8.00 a konec byl někdy kolem 18 ale prý bejvá i později. Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. září 2020 Odesláno 14. září 2020 samolepky, tak to jsem v haji na zadnim okne mam lepku www.peugeot-club.com, to taky vadi??? Citovat
D.Benny Odesláno 17. září 2020 Autor Odesláno 17. září 2020 V 13. 9. 2020 at 22:00, Weri 605 napsal: Ahoj... jaká je aspoň přibližná lokace a čas natáčení...? Myslim si ze na 90% Praha. Ale vubec nevim kde Citovat
MJSytic Odesláno 17. září 2020 Odesláno 17. září 2020 Jo a bude to s rouškama a bez jídla Péťa ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 18. květen 2024 Odesláno 18. květen 2024 @D.Benny Ahoj Dane, koukám, že už s Peugeoty nenatáčíš. Už se necháváš natáčet a vaříš pro hokejovou repre https://www.backstagerestaurant.cz/cz/galerie/ Péťa a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.