Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení 13/7


ceskolipak

Recommended Posts

Dobrej ve spolek. Mám otázku. Řešil někdo elektriku na tažném? Mám tam tu přechodku z 13 kolíků na 7. A na vozíku mi funguje jen světla na jedné straně. Ale pokud ten vozejk zapojim na auto co má klasickou 7 kolikovou zásuvku tak funguje vše. Je to klasický vozík Agados. Nesetkal se s tím někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie redukcie su problemove...dutinka je v strede nitova a ide zas na nit a dalsi kolik....

co sa casom mech. vykyva a je po radosti....

ten kto to velmi velmi potrebuje je dobre si kupit obe koncovky a prepojit 30cm kablom.....

je to sice opacha , ale funkcna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S podobným problémem, že na vozíku něco svítí nebo nesvítí jinak než má jsem se natrápil už u několika přívěsů. Každý spoj, který se tam někde na kabelech vyskytuje je potencionální problém. Na jednom starším vozíku jsem raději vyměnil celou kabeláž, protože hledání problému už trvalo déle než výměna. A v jednom případě byl problém v kabeláži na autě. Zkus vozík případně i připojit k jinému autu. Dále vyměnit přechodku, zkontrolovat zástrčku na vozíku, zásuvku na autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však píše že na autě se sedmikolíkem to svítí tak jak má. První co bych buď proměřil tu redukci nebo ji rovnou vyhodil a koupil jinou a další bych kontroloval zásuvku na autě nebo zkusit zapnout přívěs s třináctikolíkem jestli bude svítit. Ale asi bych hodně vsadil na tu redukci to je tak trochu nejproblematičtější článek spojení.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za postřehy …. Kamarád má Citroen Xsara Picasso a také má tu přechodku, tak jsme to zkusily a stejná věc jako u mého Peugeotu … A to má svojí přechodku z 13/7 stále zapojenou v zásuvce. Koukal jsem že přechodka stojí plus mínus 500kč a celá kabeláž taky tak, tak zkusím vytrhat tu kabeláž a natáhnout novou. Stejně mi to nejde do hlavy proč na staré Fabii ten vozík svítí v pohodě a na Francouzech ne 🤨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem také redukci z 13 (auto) na 7 kolíků (vlek) a často mi to vyhazovalo chybu. Musel jsem to vše rozpojit a znovu spojit. Pak to zase chvíli fungovalo. Vyřešil jsem to nakonec montáží 13ti kolíkové vidlice na vlek a je pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...