Jump to content
ma1rek

Nesvítí parkovačky

Recommended Posts

Zdravím vás... Mám Peugeot 308 sw r.v. 2011 1.6 e HDi... Přestali mi svítit přední obrisová světla. Denní svícení funguje. Poloha auto,funguje. Když přepnu do polohy 1,obrisová světla nesvítí. Svítí pouze denní svícení. Na druhé poloze svítí potkávačky společně s denním svícením. Což by nemělo. Dálkové svítí taky společně s denníma. žárovky jsem zkontroloval i pojistky. Zde je vše O.K. Budu rád,za každou radu...

před 22 hodinami, ma1rek napsal:

Zdravím vás... Mám Peugeot 308 sw r.v. 2011 1.6 e HDi... Přestali mi svítit přední obrisová světla. Denní svícení funguje. Poloha auto,funguje. Když přepnu do polohy 1,obrisová světla nesvítí. Svítí pouze denní svícení. Na druhé poloze svítí potkávačky společně s denním svícením. Což by nemělo. Dálkové svítí taky společně s denníma. žárovky jsem zkontroloval i pojistky. Zde je vše O.K. Budu rád,za každou radu...

Mockrat díky... aletak nějak nechápu,jak to řeší můj problém?😀😀😀

Opravdu v tom mám asi zmatek.???? Zkrátka mi nesvítí parkovací světla. Ani kontrolka parkovaček,na přístrojovce.  Vyměnil jsem žárovky,zkontroloval pojistky. Tam je vše O.K. Když zapnu potkávačky tak svítí. Ale zároven s nimi i led denní svícení. A to by asi nemělo,nebo.? Nebude závada někde v elektrice?

No jo , kdybys rovnou napsal , že máš ledky , ta ses hned dozvěděl , že ty led fajfky fungujou jako denní světla i jako parkovačky (řekni někomu , ať ti při nastartovaným autě zapne parkovačky a uvidíš pokles výkonu ledek . Ty dvouvláknový žárovky jsou tam jenom na ozdobu (když máš dole ledky , tak nejsou zapojený)