Kennbell Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 (edited) Ahoj všem, Po delší době jsem přidal další povoz do Naší Peugeotí rodinky. Jedná se o 5008 Premium z roku 2010 s motorem 1.6 HDI 9HZ o výkonu 80kw.Máme najeto už 467tkm ale stále jako zamlada Km na autě nejsou téměř vidět. Auto máme doma necelé 3 týdny a jsem zatím moc spokojení. Ono se není čemu divit vyměnili jsme to za dost odjetou 407sw které byla před hodně velkou investicí. Tady nás zatím potkal základní servis jako olej se všemi filtry a desinfekce klimatizace. Čekají nás přední brzdy kterou už jsou koupené Kotouče ATE 302mm a Desky ATE ceramic + nova brzdová kapalina a gumové vodítka. A co že na 1.6 HDI 302mm když série má 280mm? Sehnal jsem komplet brzdové třměny a držáky z 308cc 2.0 HDI 120kw. Takže už se dost těším na výměnu neboť to co tam je dost za zenitem. A jako třešničku na dortu mám úplně nový volant a hlavici řadící páky. Edited July 2, 2019 by Kennbell pavelu96, radim.1008 and MilanF1 3 Quote
radim.1008 Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 Konečně jsem se dočkal. Tohle má fakt tolik? Nevyměnil jen někdo budíky? Vypadá pěkně, tak ať slouží k plné spokojenosti. Quote
ozzy56 Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 taky nevěřím těm KM--vždyť o 1.6 HDi píšou, že nevydrží 150 tisíc jinak přeji ať ti to furt jezdí Quote
Kennbell Posted May 16, 2019 Author Posted May 16, 2019 Ono to je možná i stočené bych řekl Dovoz belgie 2014 a mělo pouze 120tkm. Takže těch 600 tam už může být ale motorově to fakt dobré. prý v 380tkm dělaná spojková sada tomu jde věřit spojka jde perfektně ani ložisko nebo setrvák není slyšet a turbos DPF při 400tkm auto nehulí a turbo má minimální vůli akorát trochu pouští olej bych řekl tak možna koupím nové 6000 není moc. Quote
Kennbell Posted May 16, 2019 Author Posted May 16, 2019 Volant na polském alegru za necelých 3400 Quote
Kennbell Posted June 12, 2019 Author Posted June 12, 2019 Sice do zimy daleko ale o to se dá lépe nakoupit. Takže koupené úplně nové gumy nokian wrd3 215 55 16 a ktomu nechám opiskovat a nalakovat alu kola ( platin p64) které jsem dostal k autu. Už jsme jinak objednání na servis brzd a montáž volantu takže se brzy ozvu co a jak. Quote
Kennbell Posted July 2, 2019 Author Posted July 2, 2019 Vzhledem k tomu jaké tedkom panují jsem se rozhodl pro fólie. Dle mého mnohem atraktivnější a trochu min strachu že z toho něco ukradnou. (sedačku, kočárek) zítra se budou montovat new repro tak zase dofotim. radim.1008 and Jarin011 2 Quote
radim.1008 Posted July 2, 2019 Posted July 2, 2019 Paráda, u mě jsou z výroby. Co to máš za kola? Quote
pavelu96 Posted July 2, 2019 Posted July 2, 2019 Řekl bych, že jsou to Callisto... radim.1008 1 Quote
Kennbell Posted July 2, 2019 Author Posted July 2, 2019 Jojo callisto ale už jsem to stim koupil. radim.1008 and pavelu96 2 Quote
Kennbell Posted July 2, 2019 Author Posted July 2, 2019 A jinak jsme už připraveni na zimu. Kola opiskovane a nalakovane komaxitem. Už jenom nanést vosk a ochranu na gumy a bude paráda. A ktomu Peugeot středové krytky. pavelu96, radim.1008 and Laďa 3 Quote
Kennbell Posted July 11, 2019 Author Posted July 11, 2019 Ahoj, Tak už máme konečně prehozene brzdy s volantem. Rovnou se udělali silentbloky předních ramen takže na chvíli máme klid. radim.1008 and kemo 2 Quote
Kennbell Posted October 7, 2019 Author Posted October 7, 2019 Před zimou proběhla rychlá výměna oleje a máme na rok s olejem klídek. radim.1008 and *nohafuc* 2 Quote
*nohafuc* Posted October 8, 2019 Posted October 8, 2019 Ještě shrabat listí a je to cajk. radim.1008 and Hafity 2 Quote
Kennbell Posted January 25, 2020 Author Posted January 25, 2020 Ahoj, Po delší odmlce doplním info. Na konci listopadu se na autě dělala komplet přední náprava. Tzn. Horní uložení, pružiny, tlumiče, všechny silenty, čepy jak spodní tak řízení, axiální táhla a manžety, uložení stabilizátoru a kosti. Všechno lemforder. Ktomu se auto přehodil na zimní a udělala geometrie. Možná bude auto i k prodeji řešíme bydlení a škoda tady tohle ničit na stavbu. Představa je cca 95 s oběma sady kol ale uvidíme. PS:Klidně bych to stocil na 180 jako mají všechny ostatní a nikdo by nic nepoznal Quote
radim.1008 Posted May 5, 2020 Posted May 5, 2020 Koukám, že 5008 nahradila X5ka. Tak je Peugeot prodaný? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.