Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

Mě to vychází 26700 €. Elektrony 16",střecha sklo,lak béžová metla,všechny asistenty,grip,zásuvka, kuřák, zimní kola plech, vyhřívaná sedadla, příplatkové čalounění, navigace +dab, paket rodina,gumové koberce. Kurz vědět nepotřebuju ale asi 25kc/€. Jo a je to pro 5 pasažérů diesel 130 man6 krátká verze.výsledná cena 667500. Jen pro info

Upraveno uživatelem Venca BERLINGO III
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to mám cenově za 643 000 gt 1,5 man 6 long 7míst plná výbava vč težného (jediné co jsem si tam nedal je Webasto, zásuvka na 230V,síť na vysokej naklad a cd přehravač) to jsem usoudil že jsou veci zbytečný ikdyž o webastu jsem ještě přemýšlel jestly ho nepřidám ale po recenzích kdy nikdo nebyl schopen pochopit udajně ani jak ho naprogramovat jsem řek že kdyžtak domontuju dodatečně 😎 no už se těším blíží se 14.2. by mněl být v čr a dodání cca po 20.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venca tak to ja uz skoro nespim 🤣 ale snazim se vydrzet😁 objednal jsem 6.8. takze lechce pres pul roku ale uz tu nekdo psal ze se to cekani zkracuje, ja objednal a prodal rovnou staryho tourana takze ted jezdim uz pul roku s vitem. Dodavka je to supr ty se jen tak nevzdam ale v zime nahon na zadek kdyz je to prazdny😅 jeste ze neni snih😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, když jsem v tom seděl a projel se tak to měly pár dní v salone. Dal slevu 23% a už se mu moc nechtelo. Ale zkusím to co bych to byl za kupce. Přišlo to tak spoutane vzít riftra. Manželka chtěla agua Berlingo 😲. Teď jen rozprodat co mám za auta doma ať je je na něj. Ale teď se na něj těším vypadá z tím oplastovanim fakt moc dobře. Snad vydržím čekat 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte...Ja som auto objednal 29.11.2019...termín dodania na objednávke je 30.04.2020

Rifter GT LINE LONG - 1.5 BlueHDi 130k EAT8 

Nebudem písať celú výbavu radšej napíšem čo tam nebude.

Multifunkčná strecha - nedostupné pre verziu LONG

Nezávislé kúrenie - Super vec ale skoro 1000€ navyše už som nemohol dovoliť...našťastie mám garáž.

Ťažné zariadenie - za 33 rokov čo šoférujem asi 2x som to potreboval a to som vyriešil cez švagra.

CD prehrávač - hudbu mám v mp3.

Dúfam že som nič nevynechal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...