Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

No - já jsem na tom podobně. V srpnu jsem chtěl jet na dovču už v novém - na starém se bude muset dělat servis (filtry, oleje) a tak jsem ho chtěl poslat dál, ať se o to postará už nový majitel ... tak snad to klapne.

Odesláno

Přesně, původní plán byl, že v září na dovolenou novým a zimní pneu se na staré už kupovat nebudou, ale rovnou na nové... Nj, člověk míní, zájem o Riftera mění :(

Odesláno

Tak to já se už smířil s tim že servis,vymena oleje ,filtry budu muset udělat na svém starem kangoo2, dovolenou semnou bude take absolvovat a snad na podzim kdo bude mít zajem tak ho prodám, myslim že při 100t kiláků ho ještě prodám. 

Odesláno

Tak po dnešním tel. rozhovoru s dealerem zatím žádné zpoždění není  a auto by mělo jít teď do výroby s dodáním přibližně v půlce června.

Snad to není jen med.  

Odesláno

@Pmsgcz No a není to třeba tak, že si Riftera Long někdo objednal - pak objednávku zrušil, oni však nechali "v pořadníku" a jen ti upravili výbavu na přání? Mě taky dealer říkal, že nějakou dobu po objednání je ještě možné s výbavou "hýbat". Pokud ano, tak máš sakra štěstí :) To já teď na starém Touránku šetřím každý kilometr, abychom s ním v případě obstojně zvládli letní dovču ...

Odesláno (upraveno)

Na tuhle otázku se na mě dealer jen usmíval 🙂 

Buď tak a nebo měli naobjednávané kusy třeba z lednové akce.

A v sobotu mi končí STK na staré 306 která se při zátahu klepe, sem tam teče benzín, na levý blinkr je spešl grif jinak páčka nefunguje, na zpátečku to chce cvik a cit, pod plynem táhne lehounce doleva a bez plynu zas doprava, navíc teď o víkendu tam něco začalo nepříjemně rachtat při 2800-3000 otáčkách.......no co chtít u 20 letého důchodce s 235tis. 🙂

Teď akorát zvažuju možnosti a jak to doklepat než přijde Rifter.

Upraveno uživatelem Pmsgcz
Odesláno

Spíš risknout tu STK a doufat, že ji dostaneš aspoň na měsíc ... i když v současnosti jsou na všechno hrozně přísný. Já si musel dodatečně shánět certifikát na reklamní folii co jsem měl na zadním skle (a přitom jsem tam s tou fólií byl na STK předtím už 2x)

Odesláno

Objednal a složil jsem zálohu na konci ledna; předpokládaný termín dodání 20. května. Pokud vím, tak se auto ještě ani nezačalo vyrábět (long verze s EAT8)... Pochopitelně už mi to začíná bourat plány na léto.

Nejvíc mě štve ta nejistota - bude, nebude, nikdo mi nebyl schopen říct ani pitomý důvod.

Odesláno

čekám, kdy tu začnete kolektivně brečet :aut, já vím, že to nepotěší , ale vybrali jste si auto, po kterém je velká poptávka v celé Evropě, takže to nebude nějaký šunt,  asi to nečekal ani výrobce...,jinak kdo si počká, ten se dočká :)

Odesláno

No já to vidím tak, že pokud nedodají do termínu ve smlouvě, tak se kouknu na nějaké skladovky. Možná něco připlatím, něco oželím, nebo bude nějaká výbava navíc ... ale už je o dost větší výběr než když jsem objednával ...

Odesláno

Hm, včera jsem koukal a je toho na výběr docela dost. Naskladnili asi později a sešlo se to. Individuální a skladovky dohromady, s tím, že referentský a skladovky mají přednost. 

Odesláno

Právě že ... kdybych kupoval teď, tak si asi vyberu ... i když za cenu, že přeplatím za výbavu co jsem úplně nechtěl. Tak počkáme a uvidíme ...

Odesláno

Rifter s EAT8 jako skladovka nebyl a ani není... (kromě jedné, předražené, v Praze). Nejsou ani jako testovací vozy... vlastně jsme v tom, co mám objednáno ještě ani nejel :) Jen v manuálu a automat jsem zkoušel v jiném typu :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...