Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Závada parkovacího čidla FBC2


skopous

Recommended Posts

Nefungují mi parkovací senzory. Přesněji diagnostika vyhodila chybu FBC2 - Snímač odstupu PP vnější vadný. Problém je v tom, že ani v Peugeotu neví ( bez využití jejich diagnostiky) o které čidlo se konkrétně jedná. Na předním nárazníku jsou vždy na každé straně 3 senzory. Čtyři čelní jsou stejné a vždy a ty na krajích jsou jiné.Jde mi o to, zda se jedná až o ten úplně krajní nebo pravý přední z čela. Nemáte s tím někdo zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale to je rozkopat půl auta a potom opět složit, jet objednat a zase rozdělat a poskládat. Nedá se to totiž objednat bez zalohy ale na objednávku. A když je to tak jednoznačné, proč mi to neřekli v autorizovaném servisu

Upraveno uživatelem skopous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak jsem tu po krátké době znovu. Nový senzor jsem koupil, mechanik vyměnil a zavada přetrvavá. At odpojí kterýkoliv seznor chyba zustavá pořád stejná bez ohledu na odpojený konektor. ted už snad jen řídící jednotka těchto senzoru jen bych potřeboval poradit kde ji najdu. Díky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacal bych konektorem kabelu od cidel. Neco podobneho mi delala 807, kdyz mi v autorizovanem servisu menili jedno cidlo a pravdepodobne blbe nacvakli konektor pod zadnim naraznikem. Zateklo do nej, zacalo to hnit a po par letech to zacalo jecet dve vadna cidla, vymena cidel nepomahala. Pomohla az vymena toho konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...