skopous Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Nefungují mi parkovací senzory. Přesněji diagnostika vyhodila chybu FBC2 - Snímač odstupu PP vnější vadný. Problém je v tom, že ani v Peugeotu neví ( bez využití jejich diagnostiky) o které čidlo se konkrétně jedná. Na předním nárazníku jsou vždy na každé straně 3 senzory. Čtyři čelní jsou stejné a vždy a ty na krajích jsou jiné.Jde mi o to, zda se jedná až o ten úplně krajní nebo pravý přední z čela. Nemáte s tím někdo zkušenost ? Quote
jarokare Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Jsou značený (od SPZ) vnitřní - vnější - boční , takže je to jasně daný , navíc , když nevím a mám napíchlou diag , tak si odpojím jeden z nich a vidím , kterej to napíše ... Quote
skopous Posted March 29, 2019 Author Posted March 29, 2019 (edited) No jo ale to je rozkopat půl auta a potom opět složit, jet objednat a zase rozdělat a poskládat. Nedá se to totiž objednat bez zalohy ale na objednávku. A když je to tak jednoznačné, proč mi to neřekli v autorizovaném servisu Edited March 29, 2019 by skopous Quote
HonzaZ Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Na 307SW jsou origo přední parkovací senzory? Quote
Havlicek.Lukas Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 spis bych se ptal odkdy ma 307 snimani mrtveho uhlu 5 a 6 -cidlem to bude neco jineho jen si nezmenil podpis Quote
baffy Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Ak by to bol bočný snímač tak to bude FBC5 viď príloha Quote
skopous Posted April 24, 2019 Author Posted April 24, 2019 Tak jsem tu po krátké době znovu. Nový senzor jsem koupil, mechanik vyměnil a zavada přetrvavá. At odpojí kterýkoliv seznor chyba zustavá pořád stejná bez ohledu na odpojený konektor. ted už snad jen řídící jednotka těchto senzoru jen bych potřeboval poradit kde ji najdu. Díky za rady Quote
devdem Posted April 25, 2019 Posted April 25, 2019 zacal bych konektorem kabelu od cidel. Neco podobneho mi delala 807, kdyz mi v autorizovanem servisu menili jedno cidlo a pravdepodobne blbe nacvakli konektor pod zadnim naraznikem. Zateklo do nej, zacalo to hnit a po par letech to zacalo jecet dve vadna cidla, vymena cidel nepomahala. Pomohla az vymena toho konektoru. Quote
pajas502 Posted April 28, 2019 Posted April 28, 2019 Není od věci zkontrolovat kabeláž pod nárazníkem . Už jsem se s tím setkal . Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.