Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Guest StibTo
Posted

To je zase dotaz... Možná se rozměry brzd liší dle motorizace? A ptáš se na průměr kotoučů nebo značku? 🙄

Guest StibTo
Posted

Kdybys nepsal jako hotentot nemusel jsem to vůbec komentovat ;)

 

Guest StibTo
Posted
Před hodinou, 99petka napsal:

Takze sem psal o radu a ty piseš o ho..... takze vlaste nic nereš 

Komu není rady, tomu není pomoci. Upozorním Tě, že tady pokládáš neúplný a v podstatě nesmyslný dotaz a ty místo aby ses chytl za hlavu, uvědomil si to a šoupal nohama se tady začneš vztekat. U někoho s hodností "Nováček" bych čekal více pokory.

Posted

většinou se doporučují TRW, ATE,Zimmermann, Brembo, osobně bych dal kotouče i desky jedné značky--většinou to pak nepíská

jinak poprosím pro příště formulovat otázku srozumitelněji, díky a ahoj

Guest StibTo
Posted

Jo ty jsi kamionak? Už tomu začínám rozumět... 

Posted

Ale k 206 cc sem poridil manzelce takze ho ma 3 nedele starši ale hezkej je potreba dat do kupy brzdy oleje a fitry sem udelal ted se budou delat rozvody a pri tom se skonroluji ty brzdy (destičky a kotouče )ja mam vsechny auta fiat holt zmena je zivot (ale jizda bez strechy supr)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...