99petka Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Jaky kotouče a destičky vyrobce dat na 206 cc Quote
Guest StibTo Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 To je zase dotaz... Možná se rozměry brzd liší dle motorizace? A ptáš se na průměr kotoučů nebo značku? Quote
99petka Posted March 24, 2019 Author Posted March 24, 2019 Kdybys čet cely tak sem psal vyrobce nevim je jich mnoho od koho koupit Quote
Guest StibTo Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Kdybys nepsal jako hotentot nemusel jsem to vůbec komentovat Quote
99petka Posted March 24, 2019 Author Posted March 24, 2019 Takze sem psal o radu a ty piseš o ho..... takze vlaste nic nereš pavelu96 1 Quote
David 106s16 Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 StibTo ti to napsal ještě velice slušně, já se dneska ráno po zadání tvého dotazu zacyklil na tom, kdo jako ty data na 206 vyrábí. A než mi došlo, jak to myslíš, tak už dávno proběhl klik na šipku vlevo nahoře. Péťa and pavelu96 2 Quote
Guest StibTo Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Před hodinou, 99petka napsal: Takze sem psal o radu a ty piseš o ho..... takze vlaste nic nereš Komu není rady, tomu není pomoci. Upozorním Tě, že tady pokládáš neúplný a v podstatě nesmyslný dotaz a ty místo aby ses chytl za hlavu, uvědomil si to a šoupal nohama se tady začneš vztekat. U někoho s hodností "Nováček" bych čekal více pokory. Quote
99petka Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 (edited) Edited March 25, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
99petka Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 V tomhle sem chtel poradit moc vyrobců na jedno auto dik za radu co dat za kotouče a destičky Quote
ozzy56 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 většinou se doporučují TRW, ATE,Zimmermann, Brembo, osobně bych dal kotouče i desky jedné značky--většinou to pak nepíská jinak poprosím pro příště formulovat otázku srozumitelněji, díky a ahoj Quote
99petka Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 Jo jo diky znacku dodrzim stejnou jak kotouče tak destičky to by bylo moc laborovani zatim ndiky Quote
Pepito Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Mám také 206cc 2.0 Použivám Bosch a jsem spokojený Quote
pavelu96 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Hmm dobře vyfocený zvratky na silnici... Péťa 1 Quote
99petka Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 A to je 300km od Pařiže co potom Paris Quote
Guest StibTo Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Jo ty jsi kamionak? Už tomu začínám rozumět... Quote
99petka Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 Jo jo po 18 letech na busu sem sed za kamion 3.5 roku (rumunsko /Dabrasov) Péťa 1 Quote
99petka Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 Ale k 206 cc sem poridil manzelce takze ho ma 3 nedele starši ale hezkej je potreba dat do kupy brzdy oleje a fitry sem udelal ted se budou delat rozvody a pri tom se skonroluji ty brzdy (destičky a kotouče )ja mam vsechny auta fiat holt zmena je zivot (ale jizda bez strechy supr) Pepito and pavelu96 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.