MJSytic Posted March 19, 2019 Author Posted March 19, 2019 Testoval jsem efekt autošamponu s voskem na 206. Na to, že byla karoserie před mytím bez vosku, tak po umytí (viz foto) tam ten efekt vosku je Na neošetřenou střechu jsem dal trochu šamponu, aby bylo vidět, jak se to chová. Quote
MilanF1 Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 Ano, je tam efekt vosku ... odpuzuje vodu ... otázka je, jak dlouho to tam vydrží. Quote
MJSytic Posted March 19, 2019 Author Posted March 19, 2019 Tak si moc dlouho ne. Ale pro někoho, kdo to moc nehrotí je to použitelný. Zrovna na 206, kterou voskuju jednou za rok, když se mi dostane na servis, se mi to hodí. Za 20min opláchnutá a trochu navoskovaná. Takže to můžu sfouknout, vždycky když tchyně dorazí MilanF1 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.