Mosquito Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Zdravím, co pořizujete za letní pneu na 5008 v rozměru 215/55/16 ? Mám teď myšáky, ale zvažuji nějaké levnější pneu Quote
brutall Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Jestli sháníš šestnáctky na 5008smu, na léto, nabízím tato komplet kola. Pasují i na 5008. Quote
Dodo1976 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 To jsou Dezent V dark? Měl jsem je na Octávce. Líbíli se mi Quote
brutall Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 (edited) Ano. http://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/dezent-v-dark-special/produkt Edited March 18, 2019 by brutall Quote
Mosquito Posted March 18, 2019 Author Posted March 18, 2019 Brutall - disky mám. Na letní origo a na zimní mám oceláky. Zajímají mě jaké vzít gumy Quote
pavelu96 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Už několik let používám Uniroyal Rainsport 3. Protože u nás na severu je víc mokro než sucho a na mokru jsou velmi dobré... Charlie 607 1 Quote
Dodo1976 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Tak to je gól - na Octě jsem měl Dezent V Dark a na nich obutý Uniroyal Rainsport 3 v 15´´ Na mokru seděli dobře a ani nebyly hlučné. V zatáčkách za sucha trošku zaplavaly. Ale jen při blbnutí Quote
brutall Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Možná, že se pravověrní vyznavači značkových gum budou smát, ale já jsem minulý rok obul https://m.heureka.cz/pneumatiky/tracmax-x-privilo-tx-3-215-50-r17-95w/ . Zariskoval jsem, ale za tu cenu Nejsou tak špatný, i když Bluresponse od Dunlopu to nejsou. Na mokru klouznou, ale ne zákeřně. Výhodu mají v tom, ze nejsou hlučný a dvě sezony vydrží, jako kterýkoliv značkový gumy. Quote
*nohafuc* Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Ono je to těžký.Na každým autě se budou jakýkoliv pneumatiky chovat úplně jinak a pak taky záleží jakej máš styl jízdy a kolik chceš investovat.Já měl třeba na předchozím autě(volvo) Fuldy a byl jsem s nima spokojenej.Držely jak přikovaný a vzorek moc neubejval,na to jak to bylo těžký auto.Na druhou stranu bych se asi nebál jít ani do nějakejch noname za pár peněz,protože ten rozdíl nebude tak markantní a když budou stát za h...o,tak nebudeš tak naštvanej,jako u drahejch pneu. brutall 1 Quote
Smudla_22 Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 Ahoj A co třeba tyhle. https://www.pneumatiky.cz/nexen-nblue-hd-plus-215-55-r16-93-v-letni-pneumatiky-13879-t1 Od Nexenu už na autě mám a nejsou špatný Brutale - Ty disky jsou parádní Quote
Pacho69 Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 Nechci být moc kritický, ale nexeny nemívaly nic moc proběh. 5008 je dost těžký auto. Quote
BooST Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 řeším právě 17" a vzhledem k dvoulitru půjdu do Continental PremiumContact 6 Quote
Mosquito Posted April 2, 2019 Author Posted April 2, 2019 Má někdo zkušenost s touhle pneu?https://giti-tire.eu/cz/pneumatiky/gitisynergy Quote
Pacho69 Posted April 2, 2019 Posted April 2, 2019 Hele, "světovej" výrobce, ale zkušeností mnoho není , to tedy i Tomket, který je na trhu dva roky, má víc recenzí https://www.tyretest.com/web/pages/filter-search?c=5 Prostě další číňan, nicneříkající energetický štítek si vymyslel, guma moc se nesjíždí (navíc v indexu 97 bude směska slušně vytvrzená), Osobně mám všechny, který vozím, moc rád, takže neexperimentuji. Reálně bych si na auto s indexem 92 nedal gumu s indexem 97 ani od continentalu. To je index tak na sharana. Quote
ludek72 Posted November 18, 2019 Posted November 18, 2019 Zdravim , premyslim po 5 letech provozu nove letni (ted jsem je sundal a prohlidl a mam tam tak.. 3 - 3,5mm) Jsou tam ted origo 205/55/R16 Micheliny , byl jsem s nima spokojeny a najel jsem na nich 50000km ... Ale ta cena.. , nevim jestli do toho tolik investovat.. Poradi me nekdo ? 1. Myslite ze ten najezd tech origo pneu je dobrej , vubec nevim co maji pneu vydrzet ... hlavne na tomto docela tezkym aute.. 2. Myslite ,ze s temato pneu udelam jeste jednu sezonu , nebo je mam na jare opravdu nahodit novy ? Najezdim pres leto cca 10000 km / hlavne dalnice a dlouhy streky. Diky Ludek Quote
radim.1008 Posted November 18, 2019 Posted November 18, 2019 Taky budu muset koupit nové letní v rozměru 215/50 R17 95W. Ještě jsem nekoukal, ale Michelin, co teď byl na autě to nejspíš nebude. Quote
Guest StibTo Posted November 18, 2019 Posted November 18, 2019 Tak 3mm na letních snad ještě mít smíš, spíš je otázka zda už nejsou gumy tvrdý a popraskany. Taky budeme pořizovat letní po origo Michelinech a nevidím důvod nejít například do Barumek - ať si každej píše co chce. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.