brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 (upraveno) před 19 minutami, Scratch napsal: hodi tam k vam do tech poli Kdyby to aspon melo 4x4 Mas nejaky foto toho sw? Kdyztak mi to dej do sz Upraveno 10. říjen 2018 uživatelem brixtr
Guest StibTo Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 před 3 hodinami, brixtr napsal: jako nejlepsi by asi bylo kdybych umel nemecky ze bych si zajel k soudedum, tam se ted auta na naftu prodavaji docela levne. Bohuzel ja umim jen cesky a jeste blbe ...a to tady děláš moderátora K tematu - 407 jsem pred 4 lety kupoval jako osmilety auto za 109. To jen k tem financim (a sla cenove dolu v prubehu cca 3 mesicu z puvodnich 137 pres 122 na 109)
MJSytic Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 Za "kilo" budete spokojení oba dva proreo ohodnotil 1
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 Zrovna 1.6 nechci Michale. Navic je to kombi. Me u toho hyundaie aspon zaujaly hlavne ty km jinak kombi ee
Guest StibTo Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 Před hodinou, proreo napsal: Keby si chcel z Nemecka, tak r.v.2013 807 Family za 10k eur, predava manzelka znameho znameho, ma to od nova, najazd asi 130tkm. Ale je to mimo Tvoj rozpocet Ja nevim clovece prijde mi ze uz se asi nemuzu divit proc mas tak spatnou "reputaci" tady - kdyz ma brixtr dana kriteria to nevidis, nebo ignorujes, ze Tebou navrzeny vuz s nimi VUBEC NEKORESPONDUJE? Bohuzel nejsi jediny, kdyz jsem shanel nahradu P407 a pak i P306 dostalo se mi od nekterych taky zcela "mimo misu" rad.... A pritom zrovna tohle neni subjektivni (aby se dalo rict "sto lidi sto chuti" a nejak to zašulit pod koberec) - proste to auto ten parametr proste bud MA nebo NEMA
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 stejně jsem hrozný, pořád mě to táhne k té 407 MilanF1 ohodnotil 1
brutall Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 A co nádhernou 406tku-r.v.2004?, sedan. MilanF1 ohodnotil 1
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 406 už jednu mám ale taky jsem po ní pokukoval ne že ne. ale už je to starší auto.
proreo Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 Odporucal by som uz o generaciu novsie, aspon kvoli bezpecnosti. Ale to sa vie, ze 406 a Xantie su pekne :-) ja som Ti tak ako off topic napisal o jednom Peugeote, co viem, ze je na predaj v Nemecku (vsak si to tu pisal), tak sa ospravedlnujem, ak som sa niekoho tymto offtopic prispevkom dotkol. Je mi jasne, ze to nesplnuje Tvoje potreby. mozno by stalo za to pockat na nejaku C5 metalique, ale tie sa najviac predavali s 1.6HDi, a ten motor zas nechces. Predavali sa aj v benzine, ale tych bude malo....
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 A já ti za tu nabídku poděkoval a napsal k tomu svoje nic víc nenadával jsem za to že to je OT c5 je krásná a ta co mi zde už postnul je topovka ale.. když jednou investuješ do hydrauliky tak se ti podruhé do toho nechce
MJSytic Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 @brixtr Tak jasné, 70 je o 10 míň jak 80 Ale rozumím ti. Já bych za tyhle peníze vybral nějakou pěknou 308
MJSytic Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 Malá? Oproti 407? Možná tak kufrem Ale tak 407 v sedanu face bude taky dobrá volba. Sice asi trochu kasička, oproti 308, ale když dobře vybereš...
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 zatím to mám tak nějak zúžený a vede 407 2.0 i Charlie 1 ohodnotil 1
Vena garážmistr Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 407 s 2 Hdi motor bude stejnej nebo hodně podobnej tomu co máš v pětce takže by jsi s ním mohl poradit a myslím si že by to byla dobrá volba v tom rozpočtu. Nebo nějakou tu ochechuli ale za ty prachy to bude tak dvojková a ještě dost olítaná takže za mě 407 to by mohl být solidní výběr. brixtr ohodnotil 1
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 Když bych zůstal u výběru 407. Co by vůči stejnému roku. stejné ceně +- bylo lepší. 2,0Hdi nebo 2,0i?
Charlie 1 Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 Pokud chceš jezdit a neřešit svatou trojici tak benzín,ale než ten 2.0 kup radši 2.2 žere +-stejne ale pojede líp...
brixtr Odesláno 10. říjen 2018 Autor Odesláno 10. říjen 2018 (upraveno) @Charlie 1 průšvih je ten že jsem skoro nic kloudného nenašel do toho rozpočtu. našel jsem jedno ale: AAA A to nikdy Upraveno 10. říjen 2018 uživatelem brixtr Péťa, proreo a MilanF1 ohodnotil 3
proreo Odesláno 10. říjen 2018 Odesláno 10. říjen 2018 Cakaj, ak to nie je akutne :-) Péťa, Charlie 607 a MilanF1 ohodnotil 3
Recommended Posts