Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)
před 19 minutami, Scratch napsal:

hodi tam k vam do tech poli :D 

Kdyby to aspon melo 4x4 :D

Mas nejaky foto toho sw? Kdyztak mi to dej do sz

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odesláno
před 3 hodinami, brixtr napsal:

jako nejlepsi by asi bylo kdybych umel nemecky ze bych si zajel k soudedum, tam se ted auta na naftu prodavaji docela levne. Bohuzel ja umim jen cesky a jeste blbe :D

...a to tady děláš moderátora :P

K tematu - 407 jsem pred 4 lety kupoval jako osmilety auto za 109. To jen k tem financim (a sla cenove dolu v prubehu cca 3 mesicu z puvodnich 137 pres 122 na 109)

Odesláno

Zrovna 1.6 nechci Michale. Navic je to kombi. Me u toho hyundaie aspon zaujaly hlavne ty km jinak kombi ee

Odesláno
Před hodinou, proreo napsal:

Keby si chcel z Nemecka, tak r.v.2013 807 Family za 10k eur, predava manzelka znameho znameho, ma to od nova, najazd asi 130tkm. Ale je to mimo Tvoj rozpocet

Ja nevim clovece prijde mi ze uz se asi nemuzu divit proc mas tak spatnou "reputaci" tady - kdyz ma brixtr dana kriteria to nevidis, nebo ignorujes, ze Tebou navrzeny vuz s nimi VUBEC NEKORESPONDUJE?

Bohuzel nejsi jediny, kdyz jsem shanel nahradu P407 a pak i P306 dostalo se mi od nekterych taky zcela "mimo misu" rad.... A pritom zrovna tohle neni subjektivni (aby se dalo rict "sto lidi sto chuti" a nejak to zašulit pod koberec) - proste to auto ten parametr proste bud MA nebo NEMA :myslim

Odesláno

Odporucal by som uz o generaciu novsie, aspon kvoli bezpecnosti. Ale to sa vie, ze 406 a Xantie su pekne :-)

ja som Ti tak ako off topic napisal o jednom Peugeote, co viem, ze je na predaj v Nemecku (vsak si to tu pisal), tak sa ospravedlnujem, ak som sa niekoho tymto offtopic prispevkom dotkol. Je mi jasne, ze to nesplnuje Tvoje potreby.

mozno by stalo za to pockat na nejaku C5 metalique, ale tie sa najviac predavali s 1.6HDi, a ten motor zas nechces. Predavali sa aj v benzine, ale tych bude malo....

Odesláno

A já ti za tu nabídku poděkoval a napsal k tomu svoje nic víc :) nenadával jsem za to že to je OT

c5 je krásná a ta co mi zde už postnul je topovka ale.. když jednou investuješ do hydrauliky tak se ti podruhé do toho nechce :D

 

Odesláno

Malá? :o Oproti 407? Možná tak kufrem :roll
Ale tak 407 v sedanu face bude taky dobrá volba. Sice asi trochu kasička, oproti 308, ale když dobře vybereš... :myslim 

Odesláno

407  s 2 Hdi motor bude stejnej nebo hodně podobnej tomu co máš v pětce takže by jsi s ním mohl poradit a myslím si že by to byla dobrá volba v tom rozpočtu. Nebo nějakou tu ochechuli ale za ty prachy to bude tak dvojková a ještě dost olítaná takže za mě 407 to by mohl být solidní výběr.

Odesláno

Když bych zůstal u výběru 407. Co by vůči stejnému roku. stejné ceně +- bylo lepší. 2,0Hdi nebo 2,0i?

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...