Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj nejde mi proud do zapalovacího modulu tudíž točí ale nechce chytit, snímač otáček motoru jsem zkoušel měnit.Za radu předem děkuji Mejstřík

Odesláno

Pro jistotu: čemu říkáš modul zapalování? Nejlépe foto, nebo podrobnější popis.... Modul zapalování by měly mít modely s rozdělovačem.... :roker

Odesláno

Napájení zapalovací cívky jde z dvojtého relé (má hnědou nebo černou barvu) , může být chyba v něm nebo v napájení toho relé . Je umístěný pod počítačem motoru , zkusil bych ho na zkoušku přehodit z jinýho auta ...

Odesláno
před 8 minutami, jarokare napsal:

Napájení zapalovací cívky jde z dvojtého relé (má hnědou nebo černou barvu) , může být chyba v něm nebo v napájení toho relé . Je umístěný pod počítačem motoru , zkusil bych ho na zkoušku přehodit z jinýho auta ...

Pokusil jsem se o to dát proud do cívky a začalo hlučet čerpadlo ale opačně

Odesláno (upraveno)

ale ako si to meral ?

mas tam 4 draty ten cierny si nevsimaj to je na odrusenie 

zostali ti tri farebne  jeden je napajanie 12volt z toho rele co Jarokare pise

a zvysne dva su ovladacie draty z rj motora jeden spina jednu cievku a druhy spina druhu cievku v tom module zapalovania

takze ak merias napajanie 12volt tak musis oproti kostre vozidla  a nie medzi dratami navzajom

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

Polovina otáček jako když to jde ještě přes něco

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odesláno (upraveno)

Ano čerpadlo jde a to dvojité relé jsem vyměnil a nic

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odesláno (upraveno)

Vem aspon zarovkovou zkousecku - nemusis mit zrovna multimetr a zacni MERIT od kontaktu toho dvojityho relatka! Metoda "nekde neco spojim"je nanic!:fnuk

Upraveno uživatelem pesastor
Odesláno (upraveno)

tak ked bzuci cerpadlo ,napajanie modulu zapalovania mas  lebo ked si to pripojil natvrdo na modul a roztocilo sa cerpadlo tak to musi ist i opacne 

len si to nespavne meral 

polovica otaciek najskor preto ze si to pustil cez vinutie  cievky v module co sa sprava ako odpor preto sa cerpadlo tocilo slabsie 

najskor je problem v ovladani od rj motora 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

napichni sa na zeleny drat modulu druhy hrot meraka daj na kostru alebo minus pol baterky 

a nech ti niekto zatoci a mal by si tam mat 12 volt 

konektor nechaj zapojeny 

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...