Péťa Odesláno 26. listopad 2018 Odesláno 26. listopad 2018 (upraveno) Určitě. Doma jezdí mimo obec 75 km/hod, v obci 40 km/hod. Pěkně mě tím štvou. Upraveno 26. listopad 2018 uživatelem Péťa Citovat
pavelu96 Odesláno 26. listopad 2018 Odesláno 26. listopad 2018 Jj doma jezdí jak naši důchodci a za hranicemi jsou jak utržený ze řetězu. Zrovna nedávno v Lbc polská Audi A6 předjíždela kolonu na dvojité plné a dment na sedadle spolujezdce fakoval všechny predjížděné... Škoda, že ještě nemám kameru. Citovat
morepower Odesláno 26. listopad 2018 Odesláno 26. listopad 2018 no, mě to překvapilo, protože když sem tam onehdá jel taky, tak takle skoro v noci, někdy kolem desátý, jedu, tma jak v pytli a blížím se do vesnice. Tak nějak sem si to neuvědomil a jel sem furt těch 90-100, vesnicí...no a najednou zzzzzznnn kolem mě, tyvole, kamion mě normálně vzal tak kilem třicet, ve vesnici, přes plnou, no čuměl sem jak tele Citovat
radim.1008 Odesláno 26. listopad 2018 Odesláno 26. listopad 2018 Jo Poláci jsou tady jak urvaní. Jezdí tudy do a z Kvasin. Tahle dodávka v tom videu byla známá. Někdy člověk zírá, na jakých místech jsou schopní předjíždět. Nejlepší jsou ti, co jezdí s Tomexem autobusem. Citovat
Laďa Odesláno 27. listopad 2018 Odesláno 27. listopad 2018 před 11 hodinami, morepower napsal: no, mě to překvapilo, protože když sem tam onehdá jel taky, tak takle skoro v noci, někdy kolem desátý, jedu, tma jak v pytli a blížím se do vesnice. Tak nějak sem si to neuvědomil a jel sem furt těch 90-100, vesnicí...no a najednou zzzzzznnn kolem mě, tyvole, kamion mě normálně vzal tak kilem třicet, ve vesnici, přes plnou, no čuměl sem jak tele Kamion 130km/h Citovat
ozzy56 Odesláno 27. listopad 2018 Autor Odesláno 27. listopad 2018 ano, jezdí jim to tolik , některým i více, opravdu Citovat
radim.1008 Odesláno 27. listopad 2018 Odesláno 27. listopad 2018 U těch starších stačí vytáhnout pojistku. U euro 6 už to nejde. Citovat
morepower Odesláno 27. listopad 2018 Odesláno 27. listopad 2018 před 3 hodinami, Laďa napsal: Kamion 130km/h no, minimálně, dyť řikám, že sem tam měl kolem kila. A on jel jak šílenec. Mimochodem , tenkrát při tý cestě to nebylo jediný ouvej po cestě...ale jak řikám, teď všechno v klídku, na dálnici si uhejbali, ohleduplný, pohodový řidiči. Na okreskách to samý, ve městech jakbysmet... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.