Igor010 Odesláno 10. květen 2018 Odesláno 10. květen 2018 (upraveno) Čaute, akurát som sa vrátil zo servisu. Dával som meniť zadné brzdové kotúče, dostičky a brzdovú kvapalinu. Problém je v tom, že brzda je veľmi makká a nohu musím dávať veľmi nízko. Auto bolo v servise relatívne dlho od 1.5 do 10.5. Mali tam nejaký problém a menila sa aj brzdová hadička. Aj ta brdzová dostička sa mi nezdá. Nie je tak nejako krivo. Je to ok? Dík. Upraveno 10. květen 2018 uživatelem Igor010 Citovat
Igor010 Odesláno 10. květen 2018 Autor Odesláno 10. květen 2018 (upraveno) Telefonoval som s mechanikom vraj treba pobrzdit a ma to casom ztuhnut. Dohodol som, ze auto pojde spat nejde ani rucna brzda. Pozeral som sa na brzdovu kvapalinu, ktora je v nadobke az nad sytko. Upraveno 10. květen 2018 uživatelem Igor010 Citovat
ozzy56 Odesláno 10. květen 2018 Odesláno 10. květen 2018 (upraveno) k tomu můžu jen dodat, že ten mechanik je asi debil pedál brzdy nemůže být měkký, musí jít po nastartování motoru lehce, ale brzdit už nahoře, časem se to samo určitě neodvzdušní--jinak po výměně kotoučů a desek to chvíli trvá, než si brzdy sednou, to je pravda, ale pedál musí být v každém případě tvrdý (kapalina je nestlačitelná) Upraveno 12. květen 2018 uživatelem ozzy56 Hafity, pesastor a dusan2 ohodnotil 3 Citovat
Igor010 Odesláno 10. květen 2018 Autor Odesláno 10. květen 2018 (upraveno) Mám rovnaký názor. Auto tam už viackrát dávať nebudem. PS: este jedna vec na ktorú som zabudol. Pozeral som sa do nádobky brzdovej kvapaliny a nádobka je tak plná, že kvapalina je až nad sytkom ktore zabranuje vniknutiu necistot do obehu. Cize nad max. Upraveno 11. květen 2018 uživatelem Igor010 TomasARN ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 11. květen 2018 Odesláno 11. květen 2018 kapalina by měla být v nádobce nejvíce po MAX., protože i brzd. kapalina má svoji tepelnou roztažnost, takže ji vysaj třeba injekční stříkačkou , ale v zásadě to nevadí ničemu, když je jí trochu nad MAX. Citovat
Igor010 Odesláno 1. červen 2018 Autor Odesláno 1. červen 2018 (upraveno) Čaute, takže len tak pre zaujímavosť. (prestala mi chladiť klíma), tak som auto odviezol do iného servisu nech sa mi pozrú aj na tie brzdy. Robota na brzdách bola odfláknutá. Na doštičkách chýbali pliešky, strmene neboli vyčistené, brzdová kvapalina nebola vymenená, doštičky nedoliehali ako mali, ručná brzda nefungovala. Takže som celkom s nefunkčnou klímou a brzdami pekne "zarobil". V klíme som musel vymeniť celý chladič a urobil sa servis klímy. Upraveno 1. červen 2018 uživatelem Igor010 Citovat
pesastor Odesláno 2. červen 2018 Odesláno 2. červen 2018 Co neubrzdis neukecas! Mechanik kterej pusti za vrata zakaznikovi auto se zavzdusnenejma brzdama zaslouzi v lepsim pripade povesit za kule do pruvanu, Jinak COI a zakaz prace v servisu. Vzdyt jde ne o jeho ale Tvuj zivot!!! dýzl a 307rg ohodnotil 2 Citovat
Igor010 Odesláno 2. červen 2018 Autor Odesláno 2. červen 2018 Tak pocul som o tom servise, ze to uz nie je ako niekedy. Bol som tam poslednýkrát. Pri takejto robote im dávam maximálne rok a skončia. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.