brixtr Odesláno 26. červenec 2018 Autor Odesláno 26. červenec 2018 Tak už můžu napsat jak je to se spotřebou při jízdě s tempomatem. Čekal jsem než najedu alespoň 1500km abych to mohl dobře posoudit... Za mne můžu říct že při jízdě na tempomat mám spotřebu cca o 0.3 menší. Využíval jsem ho opravdu hodně a to i ve městě a navíc v tomhle pařáku se zapnutou klimou... suma sumárum jsem naprosto spokojený a té investice vůbec nelituji MilanF1, pavelu96 a P607Olda ohodnotil 3 Citovat
MilanF1 Odesláno 26. červenec 2018 Odesláno 26. červenec 2018 I kdyby spotřeba byla stejná, za ten komfort by to stejně stále, ne? Citovat
brixtr Odesláno 26. červenec 2018 Autor Odesláno 26. červenec 2018 O tom žádná hlavně jak já furt jezdím do Prahy tak to zbožňuju. Citovat
MilanF1 Odesláno 26. červenec 2018 Odesláno 26. červenec 2018 Já jsem si zamiloval limiter... nastavím ho na jižní spojce na 82 a jede se a mohu reagovat na okolní provoz a vím, že tu rychlost neprekrocim. Charlie 1, RichVa a Agrafik ohodnotil 3 Citovat
Agrafik Odesláno 26. červenec 2018 Odesláno 26. červenec 2018 Omezovač používám v poslední době víc než tempomat a to na dálnici , tempomat zapínám, když potřebuju protáhnout nohy, včetně používání tlačítek pro změnu rychlosti. Citovat
brixtr Odesláno 26. červenec 2018 Autor Odesláno 26. červenec 2018 omezovač nemám, a co nemám to mi nechybí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.