Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Start Stop sytém


Ihsahn

Recommended Posts

Zdravím. Jsem s tímto systémem poprvé v kontaktu a potřeboval bych poradit.  Start stop systém se zapne, ale po chvilce cca 15 vteřin se motor zase sám nastartuje bez toho aniž bych šlápnul na spojku. Je to nějaká ochrana baterky aby se nevybila? Všiml sem si toho dnes ráno, když sem jel do práce. Zaplá světla, klimatizace(byla zima) a rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 vteřin je poměrně krátká doba...:myslim

5008 mi vydrží kolem minuty, ale asi záleží jak je zahřátý motor a na stavu baterie. 

No jelikož je startér na to konstruovaný, tak mu to až tak nevadí a baterie pro SS je taky jiná... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda,že to bylo studený. Ujel sem asi jen 5 km,než sem musel zastavit u projíždějícího vlaku. Zkoušel sem to pak odpoledne po cestě domů. Vyplá klima, světla pouze denní svícení. A auto naskočilo až na můj povel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dobrý den,

kupoval jsem nové auto v prosinci 2017 (VIN VF3LCBHZ3HS257384) a systém Start&Stop miluji čím dál víc.

Prodejce naznačil, že v systému je pojistka, jejíž "vytažení" systém Start&Stop deaktivuje.

Může mi někdo prosím poradit, zda taková pojistka v P308 skutečně existuje, a kde je?

Hezký den,

Vilém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...