MJSytic Odesláno 27. únor 2018 Odesláno 27. únor 2018 Moderní turbo diesel WP_20180226_09_01_59_Pro_xvid.avi Citovat
Háček Odesláno 13. duben 2018 Odesláno 13. duben 2018 asi regenerace filtru pevných částic, u některejch aut je to uplně normální. to je rpostě tak když si řídící jednotka řekne že by si mohla dát regeneraci tak se prostě přepne a jede bomby, at už stojíš v koloně, na semaforu nebo na parkovišti u obchoďáku. Známej co semnou ted dělá asi 3 měsíce tak mu to udělalo už asi po 4tý na parkovišti u prace .. Citovat
Guest StibTo Odesláno 14. duben 2018 Odesláno 14. duben 2018 A přesně tohle je důvod proč mám v podpisu benzín a nikdy jinak Citovat
Milan+ Odesláno 14. duben 2018 Odesláno 14. duben 2018 před 21 hodinami, Háček napsal: asi regenerace filtru pevných částic, u některejch aut je to uplně normální. to je rpostě tak když si řídící jednotka řekne že by si mohla dát regeneraci tak se prostě přepne a jede bomby, at už stojíš v koloně, na semaforu nebo na parkovišti u obchoďáku. Známej co semnou ted dělá asi 3 měsíce tak mu to udělalo už asi po 4tý na parkovišti u prace .. Regenerace má určité podmínky, ale na parkovišti sama nezapne, to je blbost. Citovat
Milan+ Odesláno 14. duben 2018 Odesláno 14. duben 2018 V Tue Feb 27 2018 at 8:14, MJSytic napsal: Moderní turbo diesel WP_20180226_09_01_59_Pro_xvid.avi Tohle bude jen benzín a voda ve výfuku. To není černý. Citovat
MJSytic Odesláno 9. květen 2018 Autor Odesláno 9. květen 2018 No smrdělo to jako stará Avie po studeném startu. Proto to přirovnání Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 9. květen 2018 Odesláno 9. květen 2018 Už vim jak ta regenerace vlastně funguje. Nahromaděný saze se vypustí všechny najednou Haryk ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.