enikybeniky Odesláno 25. říjen 2017 Odesláno 25. říjen 2017 Zdravím, jak jsem napsal v názvu, po továrním resetu NTB se načetly místo Win 10 osmičky. Je to kamarádovo NTB. To už má teď asi legální cestou smůlu bez bitové kopie, že? Nebo je nějaká cesta, když už jednou upgrade provedl? Děkuju! Citovat
Péťa Odesláno 25. říjen 2017 Odesláno 25. říjen 2017 Když byl upgrade proveden, tak je notebook zapsán v databázi Microsoftu a můžeš ho klidně znova přeinstalovat na desítky a budou aktivované. Citovat
enikybeniky Odesláno 25. říjen 2017 Autor Odesláno 25. říjen 2017 Pokusil jsem se to udělat přes nástroj na stažení desítek, ale pak to chtělo klíč, kterej jaksi u NTB není vidět... Zatím jsou tam 8.0 a stahují se aktualizace. Nějaký konkrétní postup? Citovat
Péťa Odesláno 25. říjen 2017 Odesláno 25. říjen 2017 Pokračovat bez zadání klíče nejde? Já to už 14 dní nedělal, tak si to přesně nepamatuji Citovat
enikybeniky Odesláno 26. říjen 2017 Autor Odesláno 26. říjen 2017 Tak vyřešeno, po aktualizaci na 8.1 už to klíč nechtělo. Pro jistotu jsem ho ale vytáhl z BIOSu. Citovat
MJSytic Odesláno 26. říjen 2017 Odesláno 26. říjen 2017 NJN, on totiž upgrade na W10 jde jen pro W7 se SP1 a W8 ve vezi 8.1. Píšou to v podmínkách upgradu Citovat
enikybeniky Odesláno 26. říjen 2017 Autor Odesláno 26. říjen 2017 Pravda že. Poučení pro příště. :-) macik.83 ohodnotil 1 Citovat
skuci Odesláno 13. listopad 2017 Odesláno 13. listopad 2017 taky jsem měl ten samý problém... navíc mě vyměnili i základní desku tuším takže tam to už nešlo vůbec... Citovat
skuci Odesláno 21. listopad 2017 Odesláno 21. listopad 2017 tak čerstvá zkušenost... když najedeš na stránky https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10 máš tam nástroj pro stažení Windows 10, pokud v počítači byly, normálně se aktualizace provede jako před 2 roky když to bylo zdarma Citovat
MotoMoto Odesláno 21. listopad 2017 Odesláno 21. listopad 2017 A ještě doplním, pokud by došlo k výměně MB, tak lze vždy zavolat na aktivační linku a není problém aktivovat W10 tímto způsobem. Je to jejich zájem aby tam byly všude jen jedny Windows. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.