Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 1,8,85kw,benzin,rok 2005


maruskamichalek

Recommended Posts

přesně tak,jen trošku  dotahovat:superjinak co jsem ted daval vše nové na auto tak citim že to jede líp lambda sonda co tam byla byla špatna ukazovala víc než měla.tak sem dal novou a plus to čidlo na potrubí saní a už to vůbec necuká hlavně za studena to blblo ale ted motor jede jako hodinky,na paradu;)ted me čeka geometrie,po vyměně řizeni citím  že to nedrží svojí trasu trošku to jde do leva,ale to je maličkost,jinak jsem spokojený s autem,ale co je dobrý ted večer nastartují auto venku ,venku je minus 5 a nekecam po 5 minutě uz začalo topit,a to  jsem dal foukat  přední sklo,toto je super

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět novinka :superodchází mi spojka, už začíná prokluzovat na výši stupeň a zabírá mi skoro až na hoře :supertak  musím objednat spojkovou sadu luk za 97 eur je tam lamela přítlacak a ložisko, krásná cena,nechám si to udělat u kamaráda za 60 eur za práci :D, kamarádi se vyplatí 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Teď mi dorazilo originál díl lambda sonda, :Djen ta cena 115 eur pss, nikomu neříkejte,musel sem koupit original protože co jsem koupil minule denzo tak se autu nelíbí, protože často padá na 0 voltů dost chudé směsi, jsem zvědav jestli to bude tím až tam dam tu original jestli bude vše ok 

IMG_20180111_084802.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že bude u té staré co jsem tam měl byla špatná dávala dost bohatou směs a denzo zas dost chudou směs, některé motory jsou prostě na originál díl a některé ne, tobě taky třeba nesedne vietnamská holka :D

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu hlásit že originální lambda sonda jede dobře na tom autě, už volty neklesaji na 0V už krásně to jede 2V až 8V a pěkně nahoru dolu, tak že můžu potvrdit že jsou případy že musí být originální díl, a dokonce už ani ten kouř s výfuku, tak že super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další objednávku jsem si udělal :super za 270 eur, spojkova sada luk, filtr man, přední tlumiče kyb, horní uložení nebo jak se to říká značka kyb, ložisko na kolo přední originál díl, brzdové destičky přední, olej motorový, 

Screenshot_20180120-154244.png

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...