Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak tu máme pokračování výměny blatníku.

Nový blatník už je na autě a příští týden se jde lakovat. Auto vypadá takhle odstrojený strašně ale co ... :) 

Přikládám i foto vyříznutého starého blatníku kde je vidět kolik kitu na to dali při opravě auta ve Švýcarsku ... 

20170728_154057.jpg

20170728_154403.jpg

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Děkuji :) výfuk s novým vlnovcem na svém místě + proběhla rychlá výměna oleje s filtrem. A první projížďka. Najel jsem cca 50km a řazení se mi zdá trochu tuhý zkusím vyměnit olej v převodovce tak snad to pomůže. A dal jsem černé krytky šroubů kol.

20170823_171242.jpg

20170823_171236.jpg

20170823_171227.jpg

20170823_171202.jpg

Odesláno (upraveno)

Dneska opět výměna oleje (asi bych nemusel ale pro klid dušičky. Aspoň se motor pročistil) vzduchového a pylového filtru + dezinfekce klimatizace. A vyměnil jsem i olej v převodovce a po zkušební jízdě musím konstatovat že nový olej pomohl a auto už řadí tak jak má :) a nalepil jsem "označení".

20170824_192147.jpg

20170824_192053.jpg

20170824_172747.jpg

20170824_172728.jpg

20170824_172549.jpg

20170824_165431.jpg

20170824_160805.jpg

20170824_154941.jpg

Upraveno uživatelem Print
Odesláno

Dneska sem byl na větší akce línej (Klasickej Pátek :D) tak jsem jenom natřel brzdiče na černo. V zimě bych chtěl nechat brzdiče zrepasovat a nalakovat takže teď na 2 měsíce to postačí štětečkem :)

20170825_170609.jpg

20170825_170513.jpg

20170825_181339.jpg

20170825_174834.jpg

20170825_174718.jpg

Odesláno

Dneska výměna svíček a zítra vyměním rádio a rozleštím karosérií. Jinak nový krásný bok nám vydržel přesně týden včera jsem na zadním levém blatníku našel jeden důlek a dva záseky ... :(

20170828_164635.jpg

Odesláno
před 15 hodinami, Print napsal:

Dneska výměna svíček a zítra vyměním rádio a rozleštím karosérií. Jinak nový krásný bok nám vydržel přesně týden včera jsem na zadním levém blatníku našel jeden důlek a dva záseky ... :(

20170828_164635.jpg

To bych šel k doktorce pro prášky, jaký by na mě šly mrákoty :D 

 

Pěkná péče, tak to má vypadat :)

Odesláno

Děkuju :) vůbec nechápu jak se to stalo.... auto parkuju v garáži a nikde jinde nestálo. Už jsem ale domluvenej s důlkařema a zítra jim to vezu ať se na to podívají. 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...