Print Odesláno 28. červenec 2017 Autor Odesláno 28. červenec 2017 Tak tu máme pokračování výměny blatníku. Nový blatník už je na autě a příští týden se jde lakovat. Auto vypadá takhle odstrojený strašně ale co ... Přikládám i foto vyříznutého starého blatníku kde je vidět kolik kitu na to dali při opravě auta ve Švýcarsku ... Citovat
Print Odesláno 10. srpen 2017 Autor Odesláno 10. srpen 2017 Auto a díly v plniči koncem týdne jdeme do finiše a koncem příštího týdne budu mít auto u sebe Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. srpen 2017 Odesláno 11. srpen 2017 je to blazen hodne na nej site Citovat
Print Odesláno 21. srpen 2017 Autor Odesláno 21. srpen 2017 (upraveno) Auto se mi dneska konečně vrátilo z lakovny zatím jedna spyphoto a odpoledne to nafotím líp a přezuju na Atlantisy a zítra vezu auto na výměnu vlnovce. Upraveno 21. srpen 2017 uživatelem Print Karkulák, MJSytic a Rikic339 ohodnotil 3 Citovat
Print Odesláno 21. srpen 2017 Autor Odesláno 21. srpen 2017 Tak auto z lakovny a podle mě vypadá dobře tak jsem rovnou auto přezul dal nové šrouby s rovnou dosedací plochou nové osvětlení spz a vyleštil koncovky na výfuku který jde zítra na auto MJSytic, Rikic339, PanOtakar a 3 další ohodnotil 6 Citovat
radim.1008 Odesláno 21. srpen 2017 Odesláno 21. srpen 2017 Krasavec. Ještě označení a samolepku na okno. Mimochodem, co 406ka? Citovat
Print Odesláno 21. srpen 2017 Autor Odesláno 21. srpen 2017 Nápisy přijdou na řadu až vyleštím lak 406 stojí v garáži vedle 605 Citovat
Print Odesláno 23. srpen 2017 Autor Odesláno 23. srpen 2017 Děkuji výfuk s novým vlnovcem na svém místě + proběhla rychlá výměna oleje s filtrem. A první projížďka. Najel jsem cca 50km a řazení se mi zdá trochu tuhý zkusím vyměnit olej v převodovce tak snad to pomůže. A dal jsem černé krytky šroubů kol. Rikic339 ohodnotil 1 Citovat
Print Odesláno 24. srpen 2017 Autor Odesláno 24. srpen 2017 (upraveno) Dneska opět výměna oleje (asi bych nemusel ale pro klid dušičky. Aspoň se motor pročistil) vzduchového a pylového filtru + dezinfekce klimatizace. A vyměnil jsem i olej v převodovce a po zkušební jízdě musím konstatovat že nový olej pomohl a auto už řadí tak jak má a nalepil jsem "označení". Upraveno 24. srpen 2017 uživatelem Print daveunit34, radim.1008, čakom a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Print Odesláno 25. srpen 2017 Autor Odesláno 25. srpen 2017 Dneska sem byl na větší akce línej (Klasickej Pátek :D) tak jsem jenom natřel brzdiče na černo. V zimě bych chtěl nechat brzdiče zrepasovat a nalakovat takže teď na 2 měsíce to postačí štětečkem Rikic339 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Print Odesláno 27. srpen 2017 Autor Odesláno 27. srpen 2017 Dneska další výlet na mini sraz RCček ze kterého jsem si přivezl originální rádio na cd (auto jsem koupil s rádiem na kazety). A při cestě na sraz mi na tachometru naskočilo hezký číslo Rikic339, pavelu96 a RichVa ohodnotil 3 Citovat
Print Odesláno 28. srpen 2017 Autor Odesláno 28. srpen 2017 Dneska výměna svíček a zítra vyměním rádio a rozleštím karosérií. Jinak nový krásný bok nám vydržel přesně týden včera jsem na zadním levém blatníku našel jeden důlek a dva záseky ... Citovat
Print Odesláno 28. srpen 2017 Autor Odesláno 28. srpen 2017 Mě taky jeblo bych to nejradši prodal Citovat
PanOtakar Odesláno 29. srpen 2017 Odesláno 29. srpen 2017 před 15 hodinami, Print napsal: Dneska výměna svíček a zítra vyměním rádio a rozleštím karosérií. Jinak nový krásný bok nám vydržel přesně týden včera jsem na zadním levém blatníku našel jeden důlek a dva záseky ... To bych šel k doktorce pro prášky, jaký by na mě šly mrákoty Pěkná péče, tak to má vypadat Citovat
Print Odesláno 29. srpen 2017 Autor Odesláno 29. srpen 2017 Děkuju vůbec nechápu jak se to stalo.... auto parkuju v garáži a nikde jinde nestálo. Už jsem ale domluvenej s důlkařema a zítra jim to vezu ať se na to podívají. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.