Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Okno ford transit


jirka307

Recommended Posts

Trošku :xvul: Služebního tranzita jsem si taky zamkl s klíčema uvnitř 200km od náhradních a povedlo se otevřít bez poškození.

Je dobré mít číslo podle kterého Ti v klíčařství vyfrézují alespoň odemykací variantu. To číslo Ti napíše i klíčař podle origo klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Dave_k napsal:

Trošku :xvul: Služebního tranzita jsem si taky zamkl s klíčema uvnitř 200km od náhradních a povedlo se otevřít bez poškození.

Je dobré mít číslo podle kterého Ti v klíčařství vyfrézují alespoň odemykací variantu. To číslo Ti napíše i klíčař podle origo klíče.

Zamklo se mi to v půlce silnice když jsem zaparkovat do dvora v deset hodin večer a -16 :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jirka307: No nezáviděníhodná situace. :( Jak je vidět Murphyho zákony fungujou stále.

Já si je zabouchl u auta bez centrálu. Naštěstí v létě chvíli po dešti. Dostal jsem se tam za pomoci pár věcí co jsem našel u popelnic. :) Naštěstí na mě nikdo nezavolal policajty. :D

Jinak jsem už od pár lidí poučen, že pokud už musím do auta přes okno tak volit  to pohyblivé. Jsou nejlépe dostupná a cena je přijatelná. I výměna je jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...