Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj, chtěl bych se zeptat kolik má odběr Amper ventilátor chladiče ? Odešla mi eletronika na řízení spínaní ventilátoru tak jsem to napojil na tvrdo přes vypinač ale nechce se mi tahat draty do interieru tak bych to chtěl udělat bezdrátově ale potřebuju vědět  jak relé vybrat. diky 

Odesláno
před 18 hodinami, ferinko2 napsal:

Záleží od výkonu ventilátora. 450W až 35A .

Podle pojistky by se to dalo zjistit ne ? Ale podle manualu jsem nenašel ktera to je 

Odesláno
před 17 hodinami, Lada78 napsal:

To jako si ho budes spinat podle nalady? Tim myslim podle budiku? 

Sezen si spolujezdce.

Ano, jen když bude potřeba třeba v koloně nebo ve velkych vedrech. Proč spolujezdce ? 

Odesláno
před 6 hodinami, Michal.B napsal:

Podle pojistky by se to dalo zjistit ne ? Ale podle manualu jsem nenašel ktera to je 

V návode na obsluhu túto poistku nenájdeš,sú hlavné poistky,ktoré môže meniť len servis. Večšinou sú schované v BSM.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

to tam radsej dorob termospinac niekam na chladic 

a nestaras sa o nic zapne sa to samo  ak je potreba

takto to fungovalo v starsich autach 

len je potreba spravit nejaku jimku na termospinac  lebo na chladicu urcite dieru so zavitom na neho nemas

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...