wojtěch Odesláno 17. říjen 2016 Odesláno 17. říjen 2016 Zdravím, Mám možnost koupit 205 rolland garros Je sice bez papíru(zapomněli přihlásit před loňským cervnem) Interiér je v krásném stavu sedačky nepopraskane zespod není shnila. Hnije pouze plech u levého světla a 1 puchyr pravý blatník. Je tam na výměnu spojka a zámek kufru vylomen. A nejde Rychlomer Předpokládám že ofiko to už neprihlasim aje jína možnost než sehnat druhou 205 1.4i v 3DV a prehlasit to na ní? Jsou ješte nějake místa kde Hnije nebo na co kouknout? Citovat
parizov Odesláno 17. říjen 2016 Odesláno 17. říjen 2016 před 39 minutami, wojtěch napsal: ...možnost než sehnat druhou 205 1.4i v 3DV a prehlasit to na ní? Snad počkat a přihlásit jako veterán... Citovat
RichVa Odesláno 17. říjen 2016 Odesláno 17. říjen 2016 Pokud je před rokem 1986 http://www.autodoservisu.cz/magazin/kdy-se-z-auta-stane-veteran ale podle fotky interieru tipuji 1989 a mladší takže počkat Citovat
wojtěch Odesláno 17. říjen 2016 Autor Odesláno 17. říjen 2016 Rok je to 1992 takže veterán za dlooouho. Stále zvažuji jestli to vzít a postavi do garáže a opravit. Mít to papíry nevaham... Citovat
radim.1008 Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 Vem to, všechno jde. Jen chcíplá koza se musí táhnout. Zeptal bych se na přestavbu. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
KoudaK Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 Pokud to máš kde mít tak bych neváhal a vzal to.. Citovat
wojtěch Odesláno 18. říjen 2016 Autor Odesláno 18. říjen 2016 (upraveno) jo místo se nejde, stačí uklidit jednu garáž.. kolik cca to tak hodnotíte cenově? Upraveno 18. říjen 2016 uživatelem wojtěch Citovat
ozzy56 Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 jestli to máš kde parkovat, tak nápad s veteránem není špatný, teď to tak nevypadá, ještě nějakou 205 na cestě potkáš, ale za těch cca šest let, co to budeš smět přihlásit na veteránské značky, zase plno 205tek z cest zmizí a navíc model RG je v celé řadě pežotů výjimečný (luxusní-sportovní??), do té doby ho dáš do perfektního stavu a podle mě pak hodnota vozu poleze jen nahoru Citovat
radim.1008 Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 Přesně tak. Být to obyčejná 1,4ka, tu bych nechal být, ale tohle potenciál má. Ukliď po 306 cabriu a je to. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
KoudaK Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 No co se týče těch veteránskych tak to musíš dát do 100% originálního stavu... Ten kabel od té muziky, ty repra ve dveřích a jiné úpravy.. Moje hodnocení je bez papírů 20 a s papírama 50 ale v 205 nejsem moc sběhlej.. Citovat
wojtěch Odesláno 18. říjen 2016 Autor Odesláno 18. říjen 2016 o tom origo stavu vím.. ale tam je to stejnak za dost dlouho aby to byl veterán.. dík za nástřel ceny. Citovat
KoudaK Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 A jestli znáš Jiří Wolf tak ten jednoho má. Tak můžeš z něj vytáhnout více informací. Citovat
barenst Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 bez dokladu cena 5000 na ND pokud to ma neznicene sedačky - s tim nic neudelas , auto je vymazane z registru , tedy neprihlasitelne znovu ani na veterany Citovat
KoudaK Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 To je divný.. Známej postavil motorku i odhlaseny auto na vetetansky.. Si jinej kraj jinej mrav. Citovat
MilanF1 Odesláno 18. říjen 2016 Odesláno 18. říjen 2016 205 RG nyní prostě stojí stejně co obyčejná 205, skoro nikdo to nechce. Současná cena je na absolutním dnu. Ale s těma papírama by mě zajímalo. Pokud auto zůstalo v polopřevodu, je vyřazeno z evidence, avšak nebylo ekologicky zlikvidováno ... z toho mi plyne, že by mělo jít přihlásit na veteránský. Citovat
wojtěch Odesláno 19. říjen 2016 Autor Odesláno 19. říjen 2016 takže jediná varianta koupit druhou 205 s papírama a tam přeházet interier atd... aby to bylo ofiko... cena je do 10t spíše míň.. Citovat
barenst Odesláno 19. říjen 2016 Odesláno 19. říjen 2016 odhlasene je neco jineho nez uředně vymazane z registru - a nejde znovu zapsat odhlasene i po letech jde zpet zapsat jako veteran tedy do jineho registru teoreticky by melo jit to prihlasit nekde v cizine ale dolozit ze to v tecizine bylo uz drive (tedy pred urednim vymazanim v čr ) ale zpet v čr už zapsat nelze ještě je možnost zmenit zakon jak jsem psal cena max 5 a to musi byt plno dilu a interier OK Citovat
parizov Odesláno 19. říjen 2016 Odesláno 19. říjen 2016 Já bych se teda ještě informoval (můj první odkaz) a přečetl http://m.fkhv.cz/news/vyhlaska-c-355-2006/ Citovat
wojtěch Odesláno 19. říjen 2016 Autor Odesláno 19. říjen 2016 Zítra to proctu, jenom jsem to sbezne proletl a všíml jsem si že auto musí být starší 25 let a ne 30 jak.jsem jinde našel. To už by šlo... Uvidím co zbytek se tam píše Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.