Pandrhola Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 Zdravím, jsem ve na foru prvně, protože jsem narazil na problém, který se mi nedaří vyřešit sám pomocí googlování, kde se proklikáváním vždy dopídím k odpovědi. Tak snad se mi to podaří zde. Mám Peugeot 206 SW, 1.6, 80kw, 2004. Nedávno mi něco začalo hučet u předních kol. Vzhledem k tomu, že jsem letos měnil destičky a pravé ložisko(a také to jako špatné ložisko zvukem nepřipomínalo), tak mi bylo záhadou, co to je zase je. Vzal jsem to k mechanikovi, projeli spolu, potvrdil, že to je divnej hukot, ale nic mu to nepřipomíná. Zkontroloval kola, ty byly v pořádku. Tak to začal prozkoumávat víc a došel k závěru, že je možné, že upadla Vyvážka na poloose (slovo vyvážka bylo pro mě zcela nové ). Že na místě, kde bývá, je takovej divnej flek, jakoby tam něco předtím bylo a odpadlo, tomu zvuku by to odpovídalo. Ale! Není si jistej, jestli vyvážku tento typ má. Jiný důvod nezjistil, tak mi poradil, abych našel podobné auto a kouknul se, jestli tam vyvážka je nebo s tím jezdit, dokud se to neprojeví víc. Bohužel nemám nikoho s obdobným peugetem a spojeni poloosa vyvazka je pro internet španělská vesnice a nic kloudnýho jsem k tomu nenašel.Proto bych se chtěl zeptat. Má tento peuget vyvážku na poloose? Pokud ano, kde bych mohl najít nějaké údaje, například o gramáži. Dá se to někde koupit nebo musím projet vrakáče? Moc děkuji za pomoc!! Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 ne zadna "vyvazka" na poloose nema byt a bylo mysleno vyvazovaci zavazi Citovat
Pandrhola Odesláno 17. září 2016 Autor Odesláno 17. září 2016 (upraveno) Super, díky moc! Ten můj mechanik si vytvořil vlastní název a já si vždycky, když jsem někomu říkal o vyvážce, připadal jako idiot Jen to vypadá, že tahle součástka se nová neprodává bo k ní nemůžu ve spojení s peugotem nic najít a budu muset projíždět vrakoviště :/ Upraveno 17. září 2016 uživatelem Pandrhola Citovat
krtek 2 Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 ta vyvazka sa davala niekedy koli tomu ze sa to bez nej rozvibrovalo v urcitych otackach a rychlosti ale nebolo to nic drasticke laik si to ani nevsimol takze ty mas uplne iny problem Citovat
baffy Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 Miesto tej vyvážky by som povedal ,že tam máš delenú poloos .Práve preto ,aby to nevibrovalo Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 presne tohle je fotka ze skodovky peugeot to nepouziva mas asi v haji kloub Citovat
P607Olda Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 Huci pneu nebo lozisko nebo prevodovka. Pneu prehod za zimni Lozisko i prevodovku zjistis kdyz zvednes predek na zvedaku v dilne a zatocis koly rukou a pripadne s motorem Citovat
P607Olda Odesláno 17. září 2016 Odesláno 17. září 2016 (upraveno) odesláno dvakrát Upraveno 17. září 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.