Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Prodám kola z Peugeotu 106 GTi , jsou 14-ti palcová. 4x108 Jedno kolo má mírnou osmu(cca 4-5mm) tak je potreba ho nechat opravit nebo sehnat nové. Pokud nekdo takové kolo máte, tak mi sem napište taky, kdybych je neprodal tak to jedno koupim. Kola nemaji stredovou diru,videt je muzete na pridane fotce. Cena cca 3500,- nebo nejaka dohoda popripade vymena za nejakou vec co by se mohla hodit:-)

[upravil dne 17.12.05 Peta_V]

Odesláno

Kua ... nejde sem hodit priloha! :grr pripadnymu zajemci zaslu fotku kol teda na email,maji peti paprskovy tvar. Behem dvou dnu cvaknu nejaky hosting a fotky tam hodim,bude se to hodit i do budoucna.

106.jpg

[upravil dne 17.12.05 Peta_V]

Odesláno
Původně zaslal: Peta_V

Prodám kola z Peugeotu 106 GTi , jsou 14-ti palcová. 4x108 Jedno kolo má mírnou osmu(cca 4-5mm) tak je potreba ho nechat opravit nebo sehnat nové. Pokud nekdo takové kolo máte, tak mi sem napište taky, kdybych je neprodal tak to jedno koupim. Kola nemaji stredovou diru,videt je muzete na pridane fotce. Cena cca 3500,- nebo nejaka dohoda popripade vymena za nejakou vec co by se mohla hodit:-)

[upravil dne 17.12.05 Peta_V]

Tak ho nech srovnat, vždy? to stojí pár korun...

Odesláno

nevim kde a nevim zda rovnaji kolo jebnute do strany ktere lita do boku. Jako moc to neni no,ja na tom jezdim normalne,ale proste to mrdly je a hotovo. Cena je to ok,samozrejme i se sroubama a pokud si ho nekdo necha, jak rikas, za par korun, narovnat, pak bude mit za 4 klacky kola i se sroubama. BTW: ty kola chci samozrejme prodat nezavisle na tom ze to jedno je drbnuty pac na jare budu kupovat nove patnactky a zimni mam i s diskama.

Odesláno
Původně zaslal: Peta_V

nevim kde a nevim zda rovnaji kolo jebnute do strany ktere lita do boku. Jako moc to neni no,ja na tom jezdim normalne,ale proste to mrdly je a hotovo. Cena je to ok,samozrejme i se sroubama a pokud si ho nekdo necha, jak rikas, za par korun, narovnat, pak bude mit za 4 klacky kola i se sroubama. BTW: ty kola chci samozrejme prodat nezavisle na tom ze to jedno je drbnuty pac na jare budu kupovat nove patnactky a zimni mam i s diskama.

já bych je i docela bral,ale ted musím kupovat jiný věci a 106ku ještě nemám :(.Jinak když ty kola srovnáš,rovnaj to takhle v poho,já už sem nechával dávat srovnat dvoje kola.Normálně to daj na takovou mašinu a ta to vyválcuje,teda stalo se mě,že jeden disk,protože byl hodně bouchlej,tak ho natahovali a prasknul jim kus,ale navařili to zpět,kola sem nechal opískovat a šli do komaxitu a sou jako nový.Ale hodně štěstí při prodeji,sou to pěkný kola!:papa
Odesláno
Původně zaslal: Rudan

Jestli mas chvilku, posli mi foto. Mam 306 HDI, ale podle rozmeru by meli sedet.

fotka kol je nahore v druhym prizpevku. na kolech bych nechal i gumy (michelin),maji tak 50% vzorku,samozrejme ta co je na tom bouchlym kole je na picu protoze je blbe sjeta.

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Problém je, že rovnání kola stojí cca 1000 a plus lak a tak mi přide tvoje cena nereálná...

Nerealna??? to mas 4500,- za 4 kola i s sroubama a gumama,pravda,jedna je ko. Pro predstavu ... ptal jsem se v peugeotu kolik by stalo JEDNO to kolo nove ... cena byla 4300,- ... za jedno! Pokud je nechces tak je nechces. Ale za tuhle cenu bys sehnal tak nejaky ubohy borbety A. Ja cenu nesnizim. Pokud je nikdo chtit nebude,necham to jedno dat dohromady a necham si je na zimaky.

Odesláno

cena zalezi na tom, jak je disk bouchnutej... slusna firma ti cenu nerekne dokud to neuvidi, samozrjeme se da odhadnout ale je to plus minus...

Odesláno

Disky jdou vetsinou dobre vyrovnat, jen se to musi umet:-) Bez stredove diry to je hodne tezsi. Rovname alu kola bezne ca za 500Kc.

Mrknete se na nasi nabidku: www.Barum-Pneu.cz - Pneumatiky, Disky, Alu kola.

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...