Peta_V Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 Prodám kola z Peugeotu 106 GTi , jsou 14-ti palcová. 4x108 Jedno kolo má mírnou osmu(cca 4-5mm) tak je potreba ho nechat opravit nebo sehnat nové. Pokud nekdo takové kolo máte, tak mi sem napište taky, kdybych je neprodal tak to jedno koupim. Kola nemaji stredovou diru,videt je muzete na pridane fotce. Cena cca 3500,- nebo nejaka dohoda popripade vymena za nejakou vec co by se mohla hodit:-) [upravil dne 17.12.05 Peta_V] Citovat
Peta_V Odesláno 17. prosinec 2005 Autor Odesláno 17. prosinec 2005 Kua ... nejde sem hodit priloha! pripadnymu zajemci zaslu fotku kol teda na email,maji peti paprskovy tvar. Behem dvou dnu cvaknu nejaky hosting a fotky tam hodim,bude se to hodit i do budoucna. [upravil dne 17.12.05 Peta_V] Citovat
vector Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 Původně zaslal: Peta_V Prodám kola z Peugeotu 106 GTi , jsou 14-ti palcová. 4x108 Jedno kolo má mírnou osmu(cca 4-5mm) tak je potreba ho nechat opravit nebo sehnat nové. Pokud nekdo takové kolo máte, tak mi sem napište taky, kdybych je neprodal tak to jedno koupim. Kola nemaji stredovou diru,videt je muzete na pridane fotce. Cena cca 3500,- nebo nejaka dohoda popripade vymena za nejakou vec co by se mohla hodit:-) [upravil dne 17.12.05 Peta_V] Tak ho nech srovnat, vždy? to stojí pár korun... Citovat
Peta_V Odesláno 17. prosinec 2005 Autor Odesláno 17. prosinec 2005 nevim kde a nevim zda rovnaji kolo jebnute do strany ktere lita do boku. Jako moc to neni no,ja na tom jezdim normalne,ale proste to mrdly je a hotovo. Cena je to ok,samozrejme i se sroubama a pokud si ho nekdo necha, jak rikas, za par korun, narovnat, pak bude mit za 4 klacky kola i se sroubama. BTW: ty kola chci samozrejme prodat nezavisle na tom ze to jedno je drbnuty pac na jare budu kupovat nove patnactky a zimni mam i s diskama. Citovat
Crack Odesláno 18. prosinec 2005 Odesláno 18. prosinec 2005 Původně zaslal: Peta_V nevim kde a nevim zda rovnaji kolo jebnute do strany ktere lita do boku. Jako moc to neni no,ja na tom jezdim normalne,ale proste to mrdly je a hotovo. Cena je to ok,samozrejme i se sroubama a pokud si ho nekdo necha, jak rikas, za par korun, narovnat, pak bude mit za 4 klacky kola i se sroubama. BTW: ty kola chci samozrejme prodat nezavisle na tom ze to jedno je drbnuty pac na jare budu kupovat nove patnactky a zimni mam i s diskama. já bych je i docela bral,ale ted musím kupovat jiný věci a 106ku ještě nemám .Jinak když ty kola srovnáš,rovnaj to takhle v poho,já už sem nechával dávat srovnat dvoje kola.Normálně to daj na takovou mašinu a ta to vyválcuje,teda stalo se mě,že jeden disk,protože byl hodně bouchlej,tak ho natahovali a prasknul jim kus,ale navařili to zpět,kola sem nechal opískovat a šli do komaxitu a sou jako nový.Ale hodně štěstí při prodeji,sou to pěkný kola! Citovat
Rudan Odesláno 18. prosinec 2005 Odesláno 18. prosinec 2005 Jestli mas chvilku, posli mi foto. Mam 306 HDI, ale podle rozmeru by meli sedet. Citovat
.mycTD Odesláno 18. prosinec 2005 Odesláno 18. prosinec 2005 bouchly do boku se rovnaj v pohode. Horsi kdyby hazelo nahoru-dolu Citovat
Peta_V Odesláno 18. prosinec 2005 Autor Odesláno 18. prosinec 2005 Původně zaslal: Rudan Jestli mas chvilku, posli mi foto. Mam 306 HDI, ale podle rozmeru by meli sedet. fotka kol je nahore v druhym prizpevku. na kolech bych nechal i gumy (michelin),maji tak 50% vzorku,samozrejme ta co je na tom bouchlym kole je na picu protoze je blbe sjeta. Citovat
Rebik Odesláno 19. prosinec 2005 Odesláno 19. prosinec 2005 Problém je, že rovnání kola stojí cca 1000 a plus lak a tak mi přide tvoje cena nereálná... Citovat
Peta_V Odesláno 19. prosinec 2005 Autor Odesláno 19. prosinec 2005 Původně zaslal: Rebik Problém je, že rovnání kola stojí cca 1000 a plus lak a tak mi přide tvoje cena nereálná... Nerealna??? to mas 4500,- za 4 kola i s sroubama a gumama,pravda,jedna je ko. Pro predstavu ... ptal jsem se v peugeotu kolik by stalo JEDNO to kolo nove ... cena byla 4300,- ... za jedno! Pokud je nechces tak je nechces. Ale za tuhle cenu bys sehnal tak nejaky ubohy borbety A. Ja cenu nesnizim. Pokud je nikdo chtit nebude,necham to jedno dat dohromady a necham si je na zimaky. Citovat
Hadra Odesláno 19. prosinec 2005 Odesláno 19. prosinec 2005 škoda, že nejsou 13\" . Gumy mám totiž nový,tak by jich byla škoda. Citovat
David 106s16 Odesláno 19. prosinec 2005 Odesláno 19. prosinec 2005 Vim tady o jednom fakt celkem machrovi a ten to rovna za 600,-. Ale pouze kola se stredovou dirou, coz tyhle jaksi nemaji, ze. Citovat
chuck11 Odesláno 20. prosinec 2005 Odesláno 20. prosinec 2005 Tady u nás v Ostravě na Rudné ¨vedle autosalonu Puegeot:D je prodejna gum a disku spravujou to za 700,-Kč Citovat
Vvitty Odesláno 20. prosinec 2005 Odesláno 20. prosinec 2005 cena zalezi na tom, jak je disk bouchnutej... slusna firma ti cenu nerekne dokud to neuvidi, samozrjeme se da odhadnout ale je to plus minus... Citovat
mk405 Odesláno 20. prosinec 2005 Odesláno 20. prosinec 2005 15\" bejvá za 1000,- 14\" bude levnější v tech lehčích pochroumání Citovat
Peta_V Odesláno 20. prosinec 2005 Autor Odesláno 20. prosinec 2005 Bylo mi doporucena jedna alu opravna v brne kde jsou pry spicka v tomhle oboru,sice o neco vyssi cena (od 500-1500,-) ale prej to je pak uplne fungl. Tak uvidim. Citovat
Ráďa Odesláno 21. prosinec 2005 Odesláno 21. prosinec 2005 ozvi se mi na mejl.rada99@seznam.cz Citovat
Crack Odesláno 23. prosinec 2005 Odesláno 23. prosinec 2005 Podle mě středovou díru maj a cena je taky dobrá!i kdyby oprava s lakem vyšla na 2tiskč tak je to furt pěkný! Citovat
BarumPneu Odesláno 26. prosinec 2005 Odesláno 26. prosinec 2005 Disky jdou vetsinou dobre vyrovnat, jen se to musi umet:-) Bez stredove diry to je hodne tezsi. Rovname alu kola bezne ca za 500Kc. Mrknete se na nasi nabidku: www.Barum-Pneu.cz - Pneumatiky, Disky, Alu kola. Citovat
Peta_V Odesláno 5. leden 2006 Autor Odesláno 5. leden 2006 Prodano. stredovou diru opravdu nemaji. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.