lud3k Odesláno 10. leden 2016 Odesláno 10. leden 2016 Caute. Chci se zeptat zda nema nekdo zkusenosti s vytlumenim kufru... Mlati me tam ty boky a podlaha... Kdyg jedu pres nerovnostech...jedna se o sedan Citovat
Judes Odesláno 10. leden 2016 Odesláno 10. leden 2016 Okolo vytlmenia sa tu myslím popísalo už dosť, skús si to dať do vyhľadávania, určite niečo nájdeš . Citovat
lud3k Odesláno 10. leden 2016 Autor Odesláno 10. leden 2016 I kufru? Nvm co tam dat ns podlahu nebo na bok je to duty Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. leden 2016 Odesláno 10. leden 2016 musis to proste vytlumit bitumelovyma pasamavybrace se prenaseji dutinamadalsi prvek je ze musi byt vsechny klipy a srouby v poradku Citovat
foxo Odesláno 11. leden 2016 Odesláno 11. leden 2016 ale co ti tam bucha? Plechy alebo tapeci? Citovat
lud3k Odesláno 12. leden 2016 Autor Odesláno 12. leden 2016 Prave ze tapeci...a spodek kufru dno. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. leden 2016 Odesláno 12. leden 2016 a mas tam vsechny klipy na tapecech?a na spodku kufru ses si jistej ze nemalti treba rezerva??nejjednodussi je vse co jde vyhazet (rezerva, naradi, bowlingovou kouli z kufru ) a skusit se projet Citovat
lud3k Odesláno 12. leden 2016 Autor Odesláno 12. leden 2016 Zkousel jsem.. Jeto jako kdyz na nerovnostech jako kdyby naskoci... Po poklepani to dela to dno a leva strana jak je osvetleni... Co jsem se tak dival tak stim asi nic neudelam neni co kam dat nebo vyztuzit. Rezervu mam na pevno:-) me napadla jak prvni. I plato ale to neni prece oco by klepalo a to bych slysel zejeto plato Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. leden 2016 Odesláno 12. leden 2016 pod panely aspon molitan jestli se to zlepsi a pak postupovat dal Citovat
lud3k Odesláno 12. leden 2016 Autor Odesláno 12. leden 2016 Pod panely myslis tapecy? Molitan prej bude nasavat vlhkost Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. leden 2016 Odesláno 12. leden 2016 na skousku ne naporadpak tam dat voduodpudvy nebo jinej matros Citovat
lud3k Odesláno 12. leden 2016 Autor Odesláno 12. leden 2016 Jj jj myslis ze treba v a hifi b meli urco ze? Citovat
mmartinkovic Odesláno 12. leden 2016 Odesláno 12. leden 2016 Bituplast,alebo alubutil, Stp, Dynamat atd. Daj si do googla tlmiaci material a urcite daco najdes. A nestoji to zasa tolko. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 12. leden 2016 Odesláno 12. leden 2016 (upraveno) mi bouchalo plato za sedačkama stačí blbě nasadit a už to bouchá,a jinak se dáva do interieru aero foam na tlumení,a bitumelove pásy na vibrace a zpevnění sinus live adm levná a kvalitní ale musí se to dělat když je teplo jinak to je tvrdé jak kámen Upraveno 12. leden 2016 uživatelem Lukaydo 407 Citovat
lud3k Odesláno 13. leden 2016 Autor Odesláno 13. leden 2016 Myslis ze kdyz bych tim polepil dno kufru ze by to melo trochu pomoct? Citovat
P607Olda Odesláno 13. leden 2016 Odesláno 13. leden 2016 U ostatních to nebouchá. Zjisti, co máš jinak, než ostatní. Špatně vloženo, chybí upevňovací cuplíky? Nebo má být pod tapecem nějaká samolepka? Nemusíš nic přidávat, stačí, když to dostaneš do origo stavu. Anebo tam nastrkej molitan, anebo přitáhni zdrhovačkami (to už bys musel asi vrtat dírky). Citovat
mmartinkovic Odesláno 13. leden 2016 Odesláno 13. leden 2016 Urcite zle nespravis ked tam nieco nalepis,aspon budes mat tichsie. Ale mozno tam fakt nieco nesedi co ma.aj vyrobca tam naliepa pasy bitumenu,skus to este pozriet. Citovat
lud3k Odesláno 14. leden 2016 Autor Odesláno 14. leden 2016 Koukal jsem a vsechny ty plastove packy nebo jak bych to nazval:-) sedi poctive sbad ani nebyli nikdy sundavane... No zkusim molitan popr nalepim tu hmotu... Vse sedi jak ma Citovat
foxo Odesláno 14. leden 2016 Odesláno 14. leden 2016 a co buchani teho dna robi podvozek? Co tak kuknut silenty stabilizacnej tyce? ta ma uchyteni prave na dne kufru... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.