Jump to content

Takhle jsem se dlouho nezasmal

Guest Masinka
 Share

Recommended Posts

Guest Masinka
Původně zaslal: Petr 406 red

Já bych řekl že je to francouzština.:myslim

imho holandstina nebo vlamstina, ale to stejne neni dulezite, neni treba rozumet....

Původně zaslal: Fx

Jo, to znam, podobnej vytlem jsem dostal, kdyz nam studijni referent rekl teplym hlasem, ze je nas HASIC... Od ty chvile mu jinak nereknem a tehdy jsem svou salvou smichu strhl pod lavici dalsich 10 lidi kolem me :)

Jo stalo se mi něco podobnýho,když učitělka měla dobrej den a furt se tak zajímavě přeříkávala:D

Původně zaslal: Fusion

Tak sem zjistil že to je fakt vlámštiina a baví se o chybách doktorů.

Ta paní přišla o možnost chodit a ten chlap samozřejmě o hlas :)

No tak v tom případě je to hodně trapná situace.Chudáci ty lidi,takovejmhle by se smát určitě nemělo:bojim

Taky to znám z vlastní zkušenosti. Pamatuju když mě bylo asi 14 roků, tak jsem se u oběda začal s bráškou něčemu strašně smát a mamka nás několikrát napomínala a? toho necháme a ono to nešlo zastavit. Nakonec vlítla mezi nás a začala nás pohlavkovat a to byl konec. Složili jsme se smíchy na zem, mamka nás mlátila, my se tlemili jak o život. Až mamku začali bolet ruce, prohlásila, že jsme dva debilové a odešla. Do 5 minut jsme se uklidnili, dojedli a šli do pokojíčku. Od té doby si nevzpomínám, že by mě přepadl takový nezadržitelný smích. Asi je to škoda. Na to se nikdy nedá zapomenout. :D