romcx75 Odesláno 5. říjen 2015 Odesláno 5. říjen 2015 Zdar, všiml jsem si oloupaného laku až na plech na rozích prahů. Řešil to někdo z Vás? Pokud ano tak jak? Dát to nalakovat nebo pořádně očistit a zastříkat něčím proti korozi?Nemám s tím zkušenosti - auto je černé a je to hodně málo vidět, spíš ze spodu prahů. Je to sedan 2.0HDi Citovat
ozzy56 Odesláno 5. říjen 2015 Odesláno 5. říjen 2015 pořádně očistit a přitom zjistit, zda je koroze skrz plech, pokud se dostaneš šroubovákem na druhou stranu, tak karosárna Citovat
romcx75 Odesláno 5. říjen 2015 Autor Odesláno 5. říjen 2015 je to jen na plech oloupané, možná malinko rez je na povrchu Citovat
ozzy56 Odesláno 5. říjen 2015 Odesláno 5. říjen 2015 (upraveno) osmirkovat, základ. nátěr, pak přestříkat přípravkem Body 950 a 2x vrchní lak... http://www.naradiprofesional.cz/body-950-sprej-400ml-cerny/ Upraveno 6. říjen 2015 uživatelem ozzy56 Citovat
AnotherOne Odesláno 6. říjen 2015 Odesláno 6. říjen 2015 Zdar, všiml jsem si oloupaného laku až na plech na rozích prahů. Řešil to někdo z Vás? Pokud ano tak jak? Dát to nalakovat nebo pořádně očistit a zastříkat něčím proti korozi?Nemám s tím zkušenosti - auto je černé a je to hodně málo vidět, spíš ze spodu prahů. Je to sedan 2.0HDi Môžeš sem dať foto? Citovat
martinikus Odesláno 7. říjen 2015 Odesláno 7. říjen 2015 Všechen lak co nedrží pevně musí pryč, pak očistit, musí jít pryč rez ale pokud možno ne zinek, základovou barvu, plnič nebo to zmiňované Body, to udělá na povrchu krupičku, takže to bude vypadat jinak, ale drží to poměrně spolehlivě. Plnič můžeš zbrousit do hladka, ale vzhledem k tomu, že je to exponované místo, tam nemusí vydržet tak dlouho, jako to Body. Citovat
ozzy56 Odesláno 7. říjen 2015 Odesláno 7. říjen 2015 jen taková připomínka--osobně nejsem zastánce ,,zástěrek'', ale na ty předky prahů a vůbec části podlahy za kolem jsou super, protože zadrží odletující kamínky od kola, které ten lak oklepou... ale sám je nemám a nechci Citovat
romcx75 Odesláno 7. říjen 2015 Autor Odesláno 7. říjen 2015 zástěrky tam chci dát hned jak to dám do pucu, takto oloupané je to jen za předními koly takže by tam asi splnily svůj účel. Citovat
tomike Odesláno 10. říjen 2015 Odesláno 10. říjen 2015 Zasterky predne + zadne mam, davam ich len na zimu, pocas leta idu dole. Citovat
chuck11 Odesláno 11. říjen 2015 Odesláno 11. říjen 2015 S těma zástěrkama to není taky 100% výhra.Jak ty zástěrky chodí tak pod sebou odřou barvu až na základ a taky začne práh reznout.Pravdou je,že né v takovém množství. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 13. říjen 2015 Odesláno 13. říjen 2015 Já měl dole zástěrky předni i zadní a po 8 rokach to pod nima je jak nove bez odření. Citovat
chuck11 Odesláno 14. říjen 2015 Odesláno 14. říjen 2015 U tatikové 407 to bylo po sundání rezavé jak prase tak letěly do popeláku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.