Lavak_Bob Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Ahoj mám taký problé že mi nejde otvori? prednú kapotu.Asi prdlo lanko.Neviete ako ju otvori????? Citovat
mk405 Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 u 405 to jde drátemnebo spíš kulatinou 4mm prostrčíš maskou a štouchneš do zámku a on se otevře, třeba to má 306 podobné Citovat
Lavak_Bob Odesláno 25. listopad 2005 Autor Odesláno 25. listopad 2005 Dík za pomoc tak sme to tak nejak po 4 hodinách otvorili.Zlodeji znás nebudú .... Citovat
viktorg Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 Taky sem tam pomuze autogen:D :D Citovat
Dave_k Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 Původně zaslal: viktorg Taky sem tam pomuze autogen:D :D Nebo flexa ne? :D:D Citovat
kovi Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 ty nástroje jsou pro bohatý, mi chudý máme pajcry Citovat
Dave_k Odesláno 25. listopad 2005 Odesláno 25. listopad 2005 Původně zaslal: kovi ty nástroje jsou pro bohatý, mi chudý máme pajcry Taky jsem to chtěl napsat, ale to už je opravdu malinko hrubšího zrna. Citovat
Crack Odesláno 26. listopad 2005 Odesláno 26. listopad 2005 jinak já sem to otevíral,tak že sem si leh pod auto a bylo to za 5minut:papa Citovat
Petr 406 red Odesláno 26. listopad 2005 Odesláno 26. listopad 2005 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: viktorg Taky sem tam pomuze autogen:D :D Nebo flexa ne? :D:D Taky dvě řešení :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.