misho.1709 Odesláno 15. srpen 2015 Autor Odesláno 15. srpen 2015 Čo som pozeral podľa SB, tak z citroenu mi to asi nesadne, 607 som nezistil a 406 2.2 HDi má iné označenie ventilátora a 500W namiesto 350W...takže zostáva ho asi len zohnať z rovnakého auta Citovat
misho.1709 Odesláno 16. srpen 2015 Autor Odesláno 16. srpen 2015 Niekto kto by mal ventilátor zo 406 MUX, 2.0 HDI, príp. kontakt? Aj z ČR. Citovat
ineverexist Odesláno 17. srpen 2015 Odesláno 17. srpen 2015 Niekto kto by mal ventilátor zo 406 MUX, 2.0 HDI, príp. kontakt? Aj z ČR. No jakékoliv autovrakoviste případně pezovrakoviste, hledej na bazos.cz aukro atd... Ze zdejších členů nechci teda dělat nikomu reklamu ale třeba uživatel Hugoboss. Otázka je jestli ti opravdu nejde Sahara nebo je problém někde s ovladanim. Chapej aby jsi s jinou Saharou neměl stejný problém. Stalo by možná za to někoho navštívit s diagnostikou, případně servis. Citovat
misho.1709 Odesláno 17. srpen 2015 Autor Odesláno 17. srpen 2015 Z ČR som mal na mysli len klubákov, inak sa to asi veľmi nevyplatí. Klubák by ma k tomu oklamať nemal, no z ČR to beriem už ako posledné riešenie. Zháňať saharu na MUX dá zabrať... Neskôr dám vedieť ako to dopadlo. Citovat
misho.1709 Odesláno 18. srpen 2015 Autor Odesláno 18. srpen 2015 Sú vôbec ešte nejaké Peugeoty, ktoré majú takto vyriešenú saharu (teda nemajú relátka a odpory na jej stene)? Citovat
ineverexist Odesláno 18. srpen 2015 Odesláno 18. srpen 2015 To asi budou peugeoty s MUXem jako treba 307, Partner? tzn rok cca 2002+ ale to bys musel hledat podle čísla dílu. Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) Pozeral som cez SB, aj zisťoval v Peugeote, ale že sa do iných áut táto sahara nedávala. Originál niečo cez 360e, replika okolo 160e (ale kto vie, či by nebola s 2 pinmi). Navyše ju nikto nemá, obvolal som každý inzerát, vrakoviská, ktoré som poznal, ale nič. Volal a bol som aj v predajniach s dielmi, lenže zatiaľ mi všade povedali, že majú len s 2pinovým konektorom, niektorí mi ešte majú dať vedieť. Inak káblovačka sa ťahá pod skrinkou s poistkami v mot. priestore, odtiaľ ide jeden kábel do konektora, ktorý je pripevnený na držiaku baterky. Ten ide do šedého relé a z neho vedú 3 káble (šedé relé uchytené na držiaku baterky, káble 2 hrubšie, jeden tenší). Spolu idú dopredu k sahare. Vpredu pred chladičom sa to ďalej rozdeľuje. Navyše idú od šedého čidla z chladiča 3 kábliky, ktoré sa potom pred chladičom spájajú a celkovo vedú do konektora ventilátora 4 káble (2hrubšie + a - a 2 tenké). Konektor je pritom 5 pin, jeden pin je voľný. Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
Dano406 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 Vím že jsi hledal.Toto vyjede v autokellyňě po zadání 1253E4. Takže by měla být šance,že se dávala i do jiných značek Citovat
krtek 2 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) potrebuje toto http://oportunidadeslowcost.com/shop/sistemas-termicos/motor-ventilador-ref1253-e4/ toto z kely bude bez toho regulatora a to mu bude k nicomu ked pravdepodobne je v prdeli elektronika a nie sahara samotna To misho- oddel ten regulator zo sahary a ostanu ti tam dva piny a to pust napriamo z baterky na 90 percent verim tomu ze sa rozbehne bezproblemov Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 Dano406, práve to je ten 2 pinový. Potrebujem taký ako v odkaze nižšie Citovat
krtek 2 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 on ti dal ok saharu ale bez toho bazmeku regulatora ten si tam musis domontovat ale ty asi potrebujes prave tu elektroniku skus to rozobrat a napojit priamo ako pisem vysie a uvidis co a ako Citovat
krtek 2 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 ked vytiahnes tu elektroniku ostane ti takato sahara s dvoma pinmi http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#0_1.jpg to co dal Dano a to napojis na baterku a verim tomu ze sa to roztoci Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 Po rozobratí to vyzerá takto Citovat
krtek 2 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 podla obrazku to tak vypadalo ako pisem ale sekol som sa no mozes dat viac fotiek?aj spodnu stranu tej elektroniky Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) Pod tým čiernym plastom je plošák a ten ide až k uhlíkom, viď. foto. Na spodnej strane je iba plech, tak ti ho zbytočne fotiť nebudem. Napojil som to priamo na uhlíky a šlape to, takže problém bude v tej elektronike. Len odkiaľ ju zohnať? Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
krtek 2 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) nj asi len komplet saharu ked vidim ze to nejde rozumne oddelit no mohol by si byt prvy kto by urobil rozborku toho plosaku aby to tu bolo ale nutit ta do toho nebudem vidim tam praskly epoxid zrejme to urobilo teplo alebo tam nieco strelilo nejaky tranzistor napr mozno by to slo este opravit ak by sa dal ten epoxid rozumne odstranit Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) Ja som hneď vedel, že s tým asi nič nenarobím, v podstate by stačilo vymeniť len tú elektroniku, ale aj to bude asi problém. Jediné označenia čo tam sú. Čo som zatiaľ hľadal, no aj tak bez výsledkov. Pre zaujímavosť: rok je tam 06, auto bolo kúpené v 2007, hneď asi 2 dni na to odišla sahara. Takže rovnaký problém po 8 rokoch...Vtedy som to vyreklamoval, takže to ešte nešlo z môjho Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 krtek 2, možno sa do toho pustím, ešte uvidím. A ten epoxid to bola moja práca Citovat
krtek 2 Odesláno 19. srpen 2015 Odesláno 19. srpen 2015 (upraveno) ta com? si to zalieval kedy? povedz celu pravdu aha ty myslis tu prasklinu mi nedochadza dakedy Upraveno 19. srpen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 19. srpen 2015 Autor Odesláno 19. srpen 2015 Hej, myslel som tú prasklinu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.