Jump to content

Diagnostika na 807 do 50 km od Tábora


Lulairin
 Share

Recommended Posts

Zdravíčko pánové, neměl by někdo možnost udělat mi na naší 807 diagnostiku? Mám už jí za sebou, ale ne od Peugeotu a bylo mi řečeno, že s diagnostikou pro Peugeot pochodím lépe. Prosím prosím...... nějaké doporučení, nebo dokonce nabídka? :)

Link to comment
Share on other sites

No, já bych taky potřeboval, ale original Fiaťáckou z okolí Opavy, Ostravy... V těch universálních neumí vypnout economy mód a denní svícení a neumí přesně určit chybu airbagu.
------------
Časem zjištěno, lexie zmíněné umí - economy vypnuto, denní svícení hlavními světlomety deaktivováno a chybu airbagu identifikuje bez problému. 

Edited by Jarda5
Link to comment
Share on other sites

V 30. 4. 2015 at 10:18, Laďa napsal:

economy mod nejde vypnout, aspoň nevím, že by se to někomu podařilo.

Vypnout tedy možná ne, ale posunout čas aktivace e. modu třeba na 120 minut by jít mělo.

-----------------------------------------

Economy vypnout lze, mám vypnuto.

Edited by Jarda5
Link to comment
Share on other sites

Nejde posunout. To je dle předešlé zátěže baterie. Když přijedeš z dlouhé jízdy, tak se zapne cca po 30 minutách a když znovu nastartuješ a hned vypneš motor, tak se opět zapne třeba za 5  minut.

Zde to máš vysvětlené. 

FUNKCE V ÚSPORNÉM REŽIMU Po zastavení motoru jsou některé funkce (autorádio, stěrače, ovládání oken, otvírací střecha, el. seřizování sedadel, telefon, video, atd.) elektricky napájené jen po dobu přibližně třiceti minut, aby nemohlo dojít k úplnému vybití baterie. Po uplynutí těchto třiceti minut se na vícefunkční obrazovce zobrazí hlášení a zapnuté funkce jsou dočasně vyřazeny z činnosti. Tyto funkce budou automaticky znovu uvedeny do činnosti při nastartování motoru vozidla.

Edited by Laďa
Link to comment
Share on other sites

Já už totiž nevím co budeme dělat. Upřímně.... jsme z toho tak zdrcený, že se ho chceme zbavit, ale takhle to nikdo nekoupí. Už jsme do toho vrazili tolik peněz a výsledek nikde. Jak je sakra možný, že servisy nefungujou jako normální obchody. Zaplatíš i když ti to nikdo nespravil :myslim

Link to comment
Share on other sites

Guest servisman

oba dva, já mám sice jen jen  Chinu , ale Kříha dělá  Peugeoty , ale je drahý co jsem slyšel, holt si nechává zaplatit co jsem slyšel.

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to tady řešila před rokem, ale problém jsme nedokázali dodnes odstranit:

 

Když nastartuju auto, chvíli běží otáčky normálně, ale za nějakou dobu (pokaždý jinak dlouhou) prostě samovolně vyskočí otáčky na 1100 (ne míň, ne víc). Pod to prostě nejdou v neutrálu. Někdy to začne dělat ještě než vyjedeme, někdy až při jízdě. Auto pak netáhne a při tom otáčky nejdou přes 2000, takže se člověk táhne jako smrad. Občas to přestane dělat samo a pak zase jede v pohodě a všechno je normální. Občas stačí zastavit, vypnout klíček a znovu nastartovat. Ale zase se to vrátí. Na diagnostice (ne od Peugeotu) to nic neukázalo. V deníku závad se občas objeví:  Závada systému regulace emisí motoru.
Vyměnili mi už 3x plynovej pedál, hrabali se tam v nějakých táhlech a čidlo teploty vody, potenciometr plynu (což mi radili na fóru) to taky není.
Chtěla bych se auta už zbavit (jsme z toho otrávený), ale takhle to neprodám. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...