dusan2 Odesláno 27. duben 2015 Odesláno 27. duben 2015 (upraveno) Ahoj. Neplanovane sa dnes vyskytnem v tomto regione na trase z PL cez Červenú vodu , Zábřeh smer Olomouc a potreboval by som poradit od miestnych nejake prijemne ubytovanie. Nemam velmi cas zhanat nieco na nete kedze sedim za volantom a mam pred sebou este kopec km. Dakujem za kazdy tip Upraveno 27. duben 2015 uživatelem dusan2 Citovat
Dave_k Odesláno 28. duben 2015 Odesláno 28. duben 2015 (upraveno) Záleží co řídíš (Aby jsi zajel (os., střední dodávka no problem). Když jsme dělali v Zábřehu, tak jsme spali tady (GPS 49.8831022N, 16.8752708E) parkování je jakoby zezadu. Je tam TV na pokoji a aj kuchyňka k dispozici. 2 koupelny a 2 WC pro 5 pokojů. Nikdy jsme neměli problém. Recepce je dole v trafice. OPRAVA: teď jsem si všiml, že to bylo včera. Admini můžou smazat. Upraveno 28. duben 2015 uživatelem Dave_k Citovat
dusan2 Odesláno 28. duben 2015 Autor Odesláno 28. duben 2015 Skoda vyzera to dobre. Spal som nakoniec v polsku. Mal by som po tejto trase chodit v buducnosti castejsie tak sa mi tvoj tip zide. Dik Jazdim na dodavke takze z dojazdom no problem Citovat
Dave_k Odesláno 28. duben 2015 Odesláno 28. duben 2015 (upraveno) Velikost auta jsem myslel kvůli parkování. Je to skoro v centru. Upraveno 28. duben 2015 uživatelem Dave_k Citovat
P607Olda Odesláno 29. duben 2015 Odesláno 29. duben 2015 (upraveno) S ubytováním v Polsku máme celkově špatné zkušenosti. Možná čest vyjímkám, ale nevím o nich. Všeobecně je tam ubytování hezké a dost drahé. A levných lidových ubytování je málo. Takže naši pracovníci radějí přejíždějí, pokud to jde, na ubytování do CZ. Kde jsi spal? Byczy róg - za granicą krok (to je jméno hotelu)? Tzn. hned za hraničním přechodem, po levé straně? Kolik jsi platil? Upraveno 29. duben 2015 uživatelem P607Olda Citovat
dusan2 Odesláno 29. duben 2015 Autor Odesláno 29. duben 2015 Vzdal som to uz skor po hranicu som nedosiel takze som spal tuhttps://www.booking.com/hotel/pl/dolnoalaski.html?dksc=2&aid=304142&label=postbooking_confemail&et=UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YbRMyU9buGFQQJBwciwznY0cGR/jpX3UVQzHuiI+b1JidRGlPqL4LgPpz0ufKQeT8FHMk54Rub3aH5cvcCeai3OvdaXBODeTaGbFUQwcuqPHfPsq8tcfsAWkLRbVLjlsRKjYAExjZh2eSKr1vX3UkvePWIlhm7Wf6Ihqj2LQUMIhQ9l8mXZMV5o= Cena 80 zl plus ranajky 15. Citovat
Dave_k Odesláno 29. duben 2015 Odesláno 29. duben 2015 2Laďa: máš vlastní zkušenost? Já jo, protože jsme tam byli týden kvůli plnýmu penzionu skrze rezervaci. Za mě: nic moc. Citovat
Laďa Odesláno 30. duben 2015 Odesláno 30. duben 2015 No byl jsem tam cca před 5 lety na školení. Na rodinnou rekreaci to není. Dal jsem to sem kvůli tomu, že na přespání to nemusí být tak špatné a je tam velké parkoviště. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.