Přejít na obsah

toru

Uživatel
  • Počet příspěvků

    166
  • Registrace

Vše od uživatele toru

  1. Ještě jednou dík za reakce-takže použiju Purflux 1109AL,sice drahej ale má tam být, Dakar Teplice-filtr+těsnění cca 550 kč.Ale zase jsem sehnal olej Total Quartz Ineo RCP 5w30 5l za 750kč, jinak stojí skoro 1110..
    • 6
  2. Aha,dík za odpověd.
    • 6
  3. Zdravím,mám dotaz ohledně olej.filtru-Purflux LS923 a Purflux 1109AL. Jsou filtry stejné a liší se jen tím číslem ?Dík Ruda.
    • 6
  4. Radost pohledět.... VID-20251009-WA0002.mp4
  5. toru

    Co jste dnes udelali...

    No,já tam byl 1x. Těch brambor co na tom místě mohlo bejt.
  6. toru

    Co jste dnes udelali...

    Tak pro tyto diskuse by se tu mohla zřídit sekce jako v Chronomagu je Žumpa a tam se lidi můžou vykecat ze všeho možného.Mohlo by se to nazvat třeba Senkrovna.
  7. toru

    Co jste dnes udelali...

    MJSytič-taky jsem měnil oil a kleštěma jsem nepovolil, koupil jsem takovýho pavouka a OK.
  8. Chčije a chcát bude furt-sekání napřesrok. Už to tak je.
  9. Baba si zaslouží přesdržku.
  10. toru

    I Macron má tříválec

    No,vidíš,a ostatní nad 3válcem ohrnují rypák.
    • 8
  11. Takovejch věcí Ti to píše, ale nic ve zlým-skupenství stolice to neukazuje.
  12. toru

    Co jste dnes udelali...

    Udělejte v Pokecu něco jako v Chronomagu oddělení Žumpa a tam se můžou lidi vodvázat. Maximálně pojmenovat jinak,pěkná je Senkrovna třeba-ale to by se dořešilo-no ni?
  13. toru

    Ovládání oken.

    Děkuju. A Ozzy-máš pravdu-nechám tak, jen mne to zajímalo.
    • 8
  14. Zdravím,mám Peug.2008 , 96 kw, r.v. 2019.Jdou u tohoto modelu stahovat a otvírat okna dálkovým ovladačem? Dík Ruda.
    • 8
  15. toru

    Invertorová svářečka.

    Sz-Hafity.
    • 8
  16. toru

    Invertorová svářečka.

    No, chci to jen na takový to domácí vaření, ten drát ani nepotřebuji.
    • 8
  17. toru

    Invertorová svářečka.

    Omlouvám se,jsem poslední dobou volajaký zmatený.
    • 8
  18. Ahoj, jelikož mi odešlo svařovací trafo tak přemýšlím o invertorové svářečce-do 2 tisíc.Poradtě jakou koupit, dík Ruda.
    • 8
  19. toru

    Docela hezký nový autobus pro MHD

    Vypadá spíš jako trolejbus bez klacků,Škoda 706 RTO se mi líbila víc.
    • 6
  20. toru

    Jak na hrdličky na střeše?

    To nepomáhá, měl jsem hejno špačků na jahodách,2 jsem trefil a pro výstrahu na záhoně zavěsil.Sledoval jsem ostatní, jeden asi za 20min.přiletěl na výzvědy, něco zakvákal a byli tam zase.Určitě by to platilo i na hrdličky.
  21. toru

    Dotyková obrazovka - funkce

    Pavelu96-dík za odpověd, zítra mi prý udělají aktualizaci.Jo , omlouvám se za špatnou komunikaci,jsem staršího data vzniku mé osoby.
  22. Já bych třeba v autě vůbec rádio nepotřeboval-mám zvyk ještě z vojny v minulém století, musím vnímat motor a různé jiné zvuky.
  23. toru

    Dotyková obrazovka - funkce

    Zdravím, z ničeho nic se mi nerozsvítil displej,stavěl jsem se v Autodakar v Teplicích, technik přišel a ejhle zapnul jsem klíček a naskočil.Chtělo by to prej přehrát software, setkal se s tím někdo? Peugeot 2008, 96 kw, r.v.2019.
  24. toru

    Co je to za auto? (po x - té)

    Milan+neuhodl jsi, je to KlementGottwaldMotors a správně-je to Korea.
  25. toru

    Měření rychlosti

    .
×
×
  • Vytvořit...