Ještě jednou dík za reakce-takže použiju Purflux 1109AL,sice drahej ale má tam být, Dakar Teplice-filtr+těsnění cca 550 kč.Ale zase jsem sehnal olej Total Quartz Ineo RCP 5w30 5l za 750kč, jinak stojí skoro 1110..
Tak pro tyto diskuse by se tu mohla zřídit sekce jako v Chronomagu je Žumpa a tam se lidi můžou vykecat ze všeho možného.Mohlo by se to nazvat třeba Senkrovna.
Udělejte v Pokecu něco jako v Chronomagu oddělení Žumpa a tam se můžou lidi vodvázat. Maximálně pojmenovat jinak,pěkná je Senkrovna třeba-ale to by se dořešilo-no ni?
To nepomáhá, měl jsem hejno špačků na jahodách,2 jsem trefil a pro výstrahu na záhoně zavěsil.Sledoval jsem ostatní, jeden asi za 20min.přiletěl na výzvědy, něco zakvákal a byli tam zase.Určitě by to platilo i na hrdličky.
Zdravím, z ničeho nic se mi nerozsvítil displej,stavěl jsem se v Autodakar v Teplicích, technik přišel a ejhle zapnul jsem klíček a naskočil.Chtělo by to prej přehrát software, setkal se s tím někdo? Peugeot 2008, 96 kw, r.v.2019.