Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Pokud se ti zda auta PSA hodně opotřebované, tak to jsi ještě asi neviděl koncernový auta VW. Už pomalu z výroby jsou ošoupané madla dveří atd.
  2. Laďa

    sraz veteránů

    A kde je ta červená 307?
  3. Laďa

    Přecházím do úsporného režimu

    I kdyby se ti to povedlo, tak co tím vyřešíš? Že budeš jezdit ze slabou baterkou, která tě může kdekoliv a kdykoliv odstavit? Takto aspoň víš, že je něco v nepořádku.
    • 25
  4. Laďa

    Demontáž volantu

    Takže téměř vždy ti to dělal nějaký neuměl.
    • 25
  5. Laďa

    měrka hladiny oleje 1.8 85 kW

    300 - 400,- kč v peugeotu.
  6. Laďa

    vypadeni kvaltu

    To co napíší na STK pokud projdeš si nevšímej. Oni tam musí něco napsat když mají hodně aut za sebou bez závad. Když jsem byl ze 406 tak mi napsal technik to samé a o dva roky později vše bez závad.
    • 14
  7. MotoMoto ty takový ekolog a neřešíš spotřebu?
    • 54
  8. Ohledně 1.6 robota tu je někde příspěvek od P607Olda. Nebo se ho zeptej. On na robota nedá dopustit.
    • 54
  9. Které tlačítka? Datum a čas měníš šipkami a tlačítkem OK.
  10. Rakouská i Slovinská známka jde koupit v Rakousku když se jede přes Mikulov tak vlastně na bývalé celnici. Jsou tam cedule hned u cesty.
  11. Laďa

    Dotaz na adminy

    První podání bylo z mobilu přes rozšířený editor, ale protože jsem omylem napsal trysky místo krytky, tak jsem provedl úpravu a zase z mobilu, ale už je přes mobilní prohlížeš tak hlavička zmizela.
  12. Tak to máš pravdu.
  13. Rosolina Mare - teploty vody i vzduchu stejné.
  14. Laďa

    Brzdove kotuce-kvalita

    U badisaka se nemůžeš moc orientovat podle cen. on má většinu levnější jak ostatní.
    • 65
  15. Laďa

    Dotaz na adminy

    Podáno znovu.
  16. Laďa

    Dotaz na adminy

    Haloooo
  17. Laďa

    Dotaz na adminy

    Proč byl odstraněn můj inzerát na koupi krytky ostřikovačů na P807?
  18. Laďa

    smrad v P 407 SW 1.6 HDI

    Byl to alternátor který je pod tímto zařízením. Vyhořel.
    • 9
  19. Laďa

    turbo

    Takže jsem ho přemluvil aby zajel do servisu a tam zjistili, že to není turbo, ale alternátor. Tak uvidí po výměně jestli to hučení přestane.
    • 31
  20. Laďa

    turbo

    To není houkání, spíš bych to přirovnal k tření se něčeho o něco (takové spíš hučení). Možná hučení jak vysavač.
    • 31
  21. Laďa

    turbo

    Odtahovku po tobě zaplatit nebude chtít. On totíž na výměnu nemá čas. Zítra chce jet, byl by schopný to o jeden odložit ikdyž příjde o ten den dovolené, ale to mu nikdo nechce za jeden den udělat.
    • 31
  22. Laďa

    turbo

    Myslíš to vážně straki? Můžu mu to teda říct? Lopatky prý mají menší vůli, ale nikde neškrtají.
    • 31
  23. Laďa

    turbo

    On totiž jede zítra na dovolenou cca 1000 km, tak jestli to může risknout.
    • 31
  24. Laďa

    turbo

    Přidám sem dotaz. Pokud to bude zakladateli vlákna vadit, tak to odstraním. Kamarádovi na motoru 1.6hdi 80 kW hučí od 1100 do 1900 otáček turbo. On se mě ptal jak dlouho to turbo ještě vydrží nebo jestli je to už zralé na výměnu. Já bohužel odpověď neznám, tak se ptám tady.
    • 31
  25. Laďa

    smrad v P 407 SW 1.6 HDI

    Jj. když se to začalo divně chovat, tak jsem tomu trochu víc přidal a asi 2x nebo 3x to černě začudilo z výfuku
    • 9
×
×
  • Vytvořit...