I kdyby se ti to povedlo, tak co tím vyřešíš? Že budeš jezdit ze slabou baterkou, která tě může kdekoliv a kdykoliv odstavit? Takto aspoň víš, že je něco v nepořádku.
To co napíší na STK pokud projdeš si nevšímej. Oni tam musí něco napsat když mají hodně aut za sebou bez závad. Když jsem byl ze 406 tak mi napsal technik to samé a o dva roky později vše bez závad.
První podání bylo z mobilu přes rozšířený editor, ale protože jsem omylem napsal trysky místo krytky, tak jsem provedl úpravu a zase z mobilu, ale už je přes mobilní prohlížeš tak hlavička zmizela.
Odtahovku po tobě zaplatit nebude chtít. On totíž na výměnu nemá čas. Zítra chce jet, byl by schopný to o jeden odložit ikdyž příjde o ten den dovolené, ale to mu nikdo nechce za jeden den udělat.
Přidám sem dotaz. Pokud to bude zakladateli vlákna vadit, tak to odstraním. Kamarádovi na motoru 1.6hdi 80 kW hučí od 1100 do 1900 otáček turbo. On se mě ptal jak dlouho to turbo ještě vydrží nebo jestli je to už zralé na výměnu. Já bohužel odpověď neznám, tak se ptám tady.