Myslel jsem třetí možnost "nový nebo použitý". Protože pokud něco chci koupit, tak musím dát buďto nový nebo použitý a pokud mi je to jedno, tak dám tu třetí možnost obsahující obě varianty.
Když podávám inzerát že chci něco koupit, tak musím zadat zda chci tu věc novou nebo použitou. Proč tam není ještě třetí možnost a to je kombinace obojího?
O tom jaký řidičák na co je tady vlákno, takže kdo chce může si ho najít a prostudovat. Pochybuji, že by o tom Olda nevěděl a neuměl si tyto informace najít. A konec spamování.