Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    406 mux sahara Vyřešeno

    Zatím co jsem mu zjistil, tak by měl být stejný ventilátor na C5.
  2. Laďa

    406 mux sahara Vyřešeno

    Nejspíš ano, protože kolega potřebuje stejnou a nikde kromě nové ze servisu Peugeot nelze sehnat.
  3. Tak to neřešte, ale v tom případě nevím proč bych měl povinně zadávat položku nový nebo použitý.
  4. Heslo dne
  5. Teď to bylo ve zprávách na nově.
  6. Laďa

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    Jj. já to beru, ale byl jsem na telefonu, tak jsem nemohl dát smajlíka.
  7. Co když zadám použitý díl a někdo bude mít nový, ale nenabídne mi ho, protože si bude myslet, že nový nechci.
  8. Laďa

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    Pěkný a gratuluji, ale ještě jsi to nenapsal do vlákna "zvolavacie akcie........".
  9. Laďa

    Diagnostika 407

    To je různé. Záleží na servisu a úkonu.
    • 7
  10. To bude muset být hodně dobře známý.
  11. Ano dejtam ten ineo. Nic tím nepokazíš.
  12. Já jsem jen vyslovil (napsal) svůj poznatek.
  13. Myslel jsem třetí možnost "nový nebo použitý". Protože pokud něco chci koupit, tak musím dát buďto nový nebo použitý a pokud mi je to jedno, tak dám tu třetí možnost obsahující obě varianty.
  14. Když podávám inzerát že chci něco koupit, tak musím zadat zda chci tu věc novou nebo použitou. Proč tam není ještě třetí možnost a to je kombinace obojího?
  15. Laďa

    Anomálie 807 a spol.

    Však tam píšu, že souhlasím s tebou.
  16. Laďa

    Windows 10

    Nic nezákonného nedělám, tak ať si někdo přečte, že mám tři milenky.
  17. Koupím ty dvě relé pod číslem 6 a pokud možno i s těmi zástrčkami do kterých se to strká.
  18. Měla by zhasnout sama, ale je otázka jestli jsi to dobře udělal, když jsi to tak ..... tím střiháním kabelu.
  19. Laďa

    Anomálie 807 a spol.

    Ale musí být zapnuté přední stěrače???
  20. Laďa

    Anomálie 807 a spol.

    To bude asi nějaká blbost. Proč by stěrač sám stíral při zařazení zpátečky? Spíš bych se přiklonil k členu Havlíček.
  21. Někde jaem to tady už četl, že byl problém v kartách. Myslím, že elton radil jakou mít.
  22. To jsou takové zvuky, které se špatně identifikují, takže by se dalo říct, že smysl má každý nápad který moc nestojí.
  23. Laďa

    Auto s tažným 2000 kg a klimou?

    O tom jaký řidičák na co je tady vlákno, takže kdo chce může si ho najít a prostudovat. Pochybuji, že by o tom Olda nevěděl a neuměl si tyto informace najít. A konec spamování.
  24. Laďa

    Auto s tažným 2000 kg a klimou?

    Jj, není nad to zeptat se na auto a dostat radu na řidičák.
  25. Laďa

    SAHARA_ventilátor

    Tu slevu ti ale dají pokud výměnu budou dělat oni v peugeotu.
×
×
  • Vytvořit...